janvāris, baznīca janvāris, tilts

Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un pakalpojumu saņemšanai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

 

Lai nodrošinātu ērtāku un ātrāku informācijas apmaiņu, Ogres novada pašvaldība pieņem ar drošu elektronisku parakstu noformētus elektroniskos dokumentus, kas atbilst Ministru kabineta 2005. gada 28. jūnija noteikumu Nr.473 „Elektronisko dokumentu izstrādāšanas, noformēšanas, glabāšanas un aprites kārtība valsts un pašvaldību iestādēs un kārtība, kādā notiek elektronisko dokumentu aprite starp valsts un pašvaldību iestādēm vai starp šīm iestādēm un fiziskajām un juridiskajām personām" prasībām.   

 

Ogres novada pašvaldība pieņem ar drošu elektronisku parakstu noformētus dokumentus, kuriem izmantoti Ministru kabineta 28.06.2005. noteikumos Nr.473 „Elektronisko dokumentu izstrādāšanas, noformēšanas, glabāšanas un aprites kārtība valsts un pašvaldību iestādēs un kārtība, kādā notiek elektronisko dokumentu aprite starp valsts un pašvaldību iestādēm vai starp šīm iestādēm un fiziskajām un juridiskajām personām” 10. punktā minētie datņu formāti, kā arī Ogres novada pašvaldība pieņem šādus datņu formātus:

 

Pieņemot elektroniski parakstītus dokumentus, pašvaldība nosūta paziņojumu vēstules nosūtītājam par informācijas saņemšanu.

Gadījumā, ja elektroniski sagatavotais dokuments nav izlasāms, pašvaldība tā nosūtītājam lūdz iesniegt dokumentu citā formātā vai datu nesējā.

 

Ja pašvaldības rīcībā esošā informācija nav pieejama elektroniski, to elektroniski neizsniedz.

 
Cik ilgā laikā iestādei jāatbild uz iesniegumu vai e-pastā uzdotu jautājumu?
 
Iesniegumu izskatīšanas un atbildēšanas uz tiem kārtību nosaka Iesniegumu likums, kurā teikts: „Iestāde atbildi pēc būtības sniedz saprātīgā termiņā, ņemot vērā iesniegumā minētā jautājuma risināšanas steidzamību, bet ne vēlāk kā viena mēneša laikā no iesnieguma saņemšanas, ja likumā nav noteikts citādi.” /Iesniegumu likuma 5. panta 3. daļa/
 
„Ja elektroniskā veidā saņemts iesniegums nav normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā parakstīts ar elektronisko parakstu, iestādes vadītājs nosaka kārtību, kādā sniedzama atbilde uz iesniegumu.” /Iesniegumu likuma 2. panta 4. daļa/
 
Vairāk par citiem ar iesniegumu izskatīšanu saistītiem jautājumiem Iesniegumu likumā.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdes darba kārtība 28.01.2021.

Tuvākie notikumi

Februāris
13
19
24
28
Marts
3
9
10
23
24
26
29
30
31
Notikumu kalendārs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?