Ogres upe, jūlijs, 2017

Baznīcu nakts

Drukāt Pievienot komentāru

Informācija par pasākumu

+ Palielināt attēlu
Notikums :Baznīcu nakts
Veids :dievkalpojumi
Vieta :Ogre,
Laiks :05.06.2015. , plkst. 18:00

Apraksts

 

5. jūnijā visā Latvijā un arī Ogrē norisināsies Baznīcu nakts, kas kristīgo draudžu baznīcās notiek vasaras sākumā.
 
Pasākuma dienā baznīcas būs atvērtas no plkst.18.00 līdz pusnaktij vai pat ilgāk. Nāc un esi viesis – izbaudi mūziku, mākslu, arhitektūru, sarunas, dziesmas, klusumu un lūgšanu.
 
Šī Latvijā būs otrā Baznīcu nakts, un šogad, atšķirībā no pirmās reizes, kad tas bija notikums tikai Rīgā, Baznīcu nakts ideja visai lieliem soļiem nonākusi jau visos Latvijas novados. Pieteikušās baznīcas no Kolkas līdz Neretai un no Liepājas līdz Baltinavai. Arī trīs lielākās baznīcas Ogrē – Ogres Trīsvienības baptistu dievnams, Ogres Svētā Meinarda Romas katoļu baznīca un Ogres evaņģēliski luteriskā baznīca aicina ikvienu iepazīt garīgās un kultūras vērtības, ienākt baznīcā citādi.
 
Baznīcu nakts programma jūnijā Ogres evaņģēliski luteriskajā baznīcā Brīvības ielā 51, Ogrē, sāksies plkst. 17.50 ar baznīcas zvana skaņām, mācītāja Modra Īvāna ievadvārdiem un turpināsies ar daudzveidīgu programmu – ekskursiju baznīcas tornī un citās ikdienā nepieejamās vietās, trīs koncertiem, fotoorientēšanos, lūgšanu par Latviju, radošām un jautrām nodarbēm bērniem un citām aktivitātēm līdz pusnaktij (programmu skatīt šeit).
 
Sīkāka informācija par Baznīcu nakti Latvijā atrodama mājaslapā www.baznicunakts.lv.
 
Atklāj baznīcu no jauna!

 

 

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Septembris
8
9
15
18
21
22
28
29
30
Oktobris
5
6
12
13
16
19
23
26
29
30
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai jums patika Ogres pilsētas svētki?

Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski