Ogres novadnieka karte Pavasaris 2016 puķes

XXI Jaunrades deju konkursa pirmās kārtas rezultāti

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

19.12.2018 16:56

Aizvadītās nedēļas sestdienā, 15. decembrī Ogres novada Kultūras centrā (ONKC) norisinājās XXI Jaunrades deju konkursa I kārta. Piedalījās 25 deju kolektīvi, kas izdejoja 20 autoru 38 jaunradītas dejas.

 
ONKC saka lielu paldies gan pasākuma dalībniekiem, gan atbalstītājiem, jo īpaši Canelle bakery par gardajiem našķiem.
 
Žūrija saskaņā ar nolikumu un vērtēšanas kritērijiem lēma XXI Jaunrades deju konkursa II kārtai - finālam izvirzīt 21 deju:
 



 
 
 
 
1
Žipčiks
Skaidrītes Andževas  horeogrāfija, tautas mūzika Gunāra Igauņa apdarē
2
Salti vēji pūta
Jāņa Purviņa horeogrāfija, tautas mūzikas fokloras kopas "Vilkači" apdarē
3
Dod sudraba pakaviņ`
Skaidrītes Andževas horeogrāfija, tautas mūzika Edgara Kārkla apdarē
4
Zvosčiks
Ilmāra Dreļa horeogrāfija, tautas mūzikas Edgara Lipora apdarē
5
Čierksti, vierksti
Jāņa Purviņa horeogrāfija, tautas mūzika fokloras kopas "Ilža"apdarē
6
Bēru riekstus kabatā
Jāņa Purviņa horeogrāfija, tautas mūzika fokloras kopas "Rūžupis veiri" apdarē
7
Pati, pati, ka nebija
Baibas Miķelsones horeogrāfija, tautas mūzika grupas "Imanta Dimanta" apdrē
8
Balāde
Jāņa Purviņa horeogrāfija, Uģa Prauliņa mūzika
9
Rit, rit, ritinās
Baibas Miķelsones horeogrāfija, Marta Kristiana Kalniņa mūzika
10
Dzīvoš' ilgi uguntiņa
Alises Līnas Daugavietes horeogrāfija, Zigmara Liepiņa mūzika
11
Bur mani, bur
Baibas Miķelsones horeogrāfija, Kārļa Auzāna mūzika
12
Valsis ugunskura gaismā
Agra Daņiļeviča horeogrāfija, postfokloras grupas "Iļģi" mūzika
13
Pie Dieviņa gari galdi
Agneses Lepses horeogrāfija, tautas mūzika Alda Andersona apdarē
14
Visu gadu Jānīt's nāca
Rūtas Lauces horeogrāfija, tautas mūzika grupas "Rikši" apdarē
15
Mēness savas zvaigznes skaita
Ginta Baumaņa horeogrāfija, Edgara Kārkla mūzika
16
Dam dari dam
Ilmāra Dreļa horeogrāfija, Edgara Lipora mūzika
17
Krusta kazāks 
Arta Puriņa horeogrāfija, tautas mūzika Ēvalda Dauguļa apdarē
18
Koki
Zanes Babres horeogrāfija, tautas mūzika grupas "Iļģi" apdarē
19
Dvēselīte
Rūtas Lauces horeogrāfija, Irīnas Rebhūnas mūzika
20
Danco
Gunas Trukšānes horeogrāfija, tautas mūzikas fokloras kopas "Dandari" apdarē
21
Garā pupa
Agra Daņiļeviča horeogrāfija, Kārļa Auzāna mūzika
 
 
 
Informāciju sagatavoja Dace Tribocka, Ogres novada Kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai saistībā ar ārkārta situāciju Latvijā ievērojat pašizolāciju vai karantīnu?

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski