Tilts, makšķernieki, rudens Strūklaka 2018

Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanai

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

01.10.2018 09:51

Ogres novada iedzīvotāja karte (“Ogres novadnieka karte”) ir šajā novadā deklarēto iedzīvotāju identifikācijas dokuments, kura būtība ir motivēt iedzīvotājus deklarēties Ogres novadā, palielināt izpratni par iedzīvotāju samaksāto nodokļu izlietojumu un saņemt priekšrocības par samaksātajiem nodokļiem.

 
Ogres novada iedzīvotāja karte nodrošina Ogres novada pašvaldības saistošajos noteikumos un domes lēmumos dažādām novadā deklarēto iedzīvotāju kategorijām noteikto priekšrocību un atvieglojumu saņemšanu (piemēram, senioriem braukšanas atvieglojumi Ogres novada sabiedriskajā transportā), kā arī lojalitātes programmas ietvaros piedāvāto atlaižu un priekšrocību saņemšanu, paplašina skolēna apliecības izmantošanas iespējas.


Ogres novada skolēna karte nodrošina:
 • skolēna apliecības funkciju;
 • braukšanas maksas atvieglojumu saņemšana sabiedriskajā transportā;
 • pašvaldības apmaksāto pusdienu saņemšanu skolas ēdnīcā;
 • Ogres 1. vidusskolas skolēniem – drošības funkciju, t.i., skolā iekļūt varēs tikai Ogres 1. vidusskolas skolēni personāls. Nākamajos gados līdzīga drošības sistēma tiks ieviest arī citās izglītības iestādēs.

 


Priekšrocības lojalitātes programmā
 
Ogres novada iedzīvotāja un Ogres novada skolēna karte nodrošina lojalitātes programmā iekļauto priekšrocību izmantošanu:
 • atlaides Ogres novada Kultūras centra producētajiem pasākumiem;
 • 2 eiro atlaide no biļetes cenas “Milžu takā” Ogres Zilajos kalnos;
 • 20 % atlaide batutu parka “Jump park” telpu īrei Ogrē, Brīvības ielā 19;
 • 10 % atlaide visām auto precēm veikalā “Ella auto” Ogrē, Brīvības ielā 1a;
 • 10 % atlaide Ogres novada skolēna kartes īpašniekiem pirkumiem veikalā “Pirtslietu un pērļu veikals” Ogrē, Brīvības ielā 22;
 • 10% atlaide pirkumiem veikalā “Zoocentrs”;
 • 15% atlaidi dāvanām, dāvanu kastītēm un dāvanu maisiņiem veikalā “Amēlija”, Brīvības ielā 27, Ogrē;
 • 5% atlaidi precēm veikalos “Ogres Pērle” Mednieku ielā 21/23 un Rīgas ielā 23, Ogrē;
 • 20% atlaidi redzes pārbaudei, 15% atlaidi kontaktlēcu iegādei un 10% atlaidi aksesuāru iegādei optikas salonā “Metropole”, Mednieku ielā 21/23, Ogrē (atlaides nesummējas);
 • 10% atlaide no ieejas biļetes izklaides parkā “Avārijas brigāde” Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā;
 • 10% atlaide no ekskursijas cenas “Ķeipenes piparkūkas” studijā Ķeipenē.
 
Piedāvājumi tiks papildināti,  tos lietotnē iespējams apskatīt un izmantot sadaļā Piedāvājumi, savukārt pašvaldības mājaslapā www.ogresnovads.lv ar uzņēmēju piedāvājumiem var iepazīties sadaļā "Ogres novadnieka karte", apakšsadaļā "Uzņēmēju piedāvājumi" vai ŠEIT.
 
 
Piesaiste bankas kontam – brīva izvēle
 
Ogres novada iedzīvotāja karti un skolēna karti būs iespējams piesaistīt bankas kontam. Tehniski tuvāko mēnešu laikā kartei būs iespējams piesaistīt bankas “Citadele” kontu. Pašvaldība ir uzrunājusi arī citas bankas kartes piesaistes iespējai bankas kontam.
 
Kartes piesaiste bankas kontam nav obligāta. Kartes lietotājs to var izmantot vienkārši kā lokālo karti, kas sniedz priekšrocības un atlaides pašvaldības un tās sadarbības partneru – uzņēmēju pakalpojumiem un/vai precēm, bet nav norēķinu karte.
 
 

Pieteikšanās un izsniegšanas kārtība

 
Pieteikumu pieņemšana un reģistrēšana Ogres novada iedzīvotāja kartes saņemšanai sākās Ogres pilsētas svētkos 2018. gada 24. augustā. Pieteikšanās kartei turpinās.
 
Klātienē pieteikumus kartes saņemšanai var iesniegt:
 • Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Brīvības ielā 33, 1. stāvā (darba laiks: pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās no plkst.8.00 līdz 17.00, otrdienās no plkst. 8.00 līdz 18.00, piektdienās no plkst. 8.00 līdz 16.00, sestdienās un svētdienās - slēgts);
 • Ogres novada Tūrisma informācijas centrā (ONTIC) Ogres Vēstures un mākslas muzeja telpās Brīvības ielā 36 (darba laiks: pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst.10.00 līdz 17.00, sestdienās un svētdienās - slēgts).

 

Pieteikties kartei var lietotnē “Ogres novadnieks”, sadaļā “Vairāk” izvēloties sadaļu “Ogres novada iedzīvotāja karte” (informatīvā ziņojuma beigās ir izvēlne “Pieteikties kartei”). Reģistrēties Ogres novada iedzīvotāja kartes saņemšanai var arī portālā www.epakalpojumi.lv.
 
 
Karti izsniedz Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā pēc tam, kad īsziņas veidā mobilajā tālrunī vai pa e-pastu iedzīvotājs saņem informāciju par to, ka karte ir gatava un var nākt to saņemt. Karte tiek sagatavota divu nedēļu laikā pēc iesnieguma iesniegšanas, kartes izgatavošanas laiks sākumā var būt lielāks lielā pieteikumu daudzuma dēļ.
 
Skolu audzēkņiem skolēnu kartes tiek izsniegtas skolās. Ogres novada skolēna karti var saņemt visi skolēni, kuri mācās novada skolās – neatkarīgi no tā, kurā pašvaldībā deklarēta viņu dzīvesvieta.
 
 
Lai saņemtu Ogres novada iedzīvotāja karti, personai jāuzrāda pase vai personas apliecība (ID karte). Cita persona karti var saņemt uz kartes pieteicēja vai pilnvarotās personas pilnvaras pamata.
 
Ja personai Ogres novada iedzīvotāja karte tiek izsniegta bez maksas, jāuzrāda atbilstošs dokuments, kas apliecina tiesības saņemt karti bez maksas (pensionāra apliecība, politiski represētās personas apliecība, invalīda apliecība, daudzbērnu ģimenes (ģimene, kuras aprūpē ir 3 vai vairāk bērnu) statusu apliecinošs dokuments, trūcīgās vai maznodrošinātās personas statusu apliecinoša izziņa).
 
 
Gan par brīvu, gan par maksu
Saskaņā ar domes lēmumu Ogres novada iedzīvotāja karti bez maksas var saņemt:
 • Ogres novada vispārējo izglītības iestāžu skolēni;
 • Ogres novadā deklarētie pensionāri, politiski represētās personas, trūcīgās un maznodrošinātās personas, daudzbērnu ģimenes, personas ar invaliditāti.
 
Pārējiem Ogres novadā deklarētajiem iedzīvotājiem par karti jāmaksā 2 eiro.  
Personas, kuras nav deklarētas Ogres novadā, Ogres novada iedzīvotāja karti var iegūt, samaksājot 200 eiro.
 
Norēķināties var uz vietas vai ar pārskaitījumu
 
Par Ogres novada iedzīvotāja kartes izgatavošanu iespējams norēķināties:
 • Apmeklētāju pieņemšanas centrā skaidrā naudā vai ar karti;
 • ar pārskaitījumu internetbankā vai kredītiestādē un Latvijas Pasta nodaļās, norādot šādus rekvizītus:
Saņēmējs: Ogres novada pašvaldība
Reģistrācijas Nr. 90000024455
Norēķinu konts: Valsts kase LV25TREL9800890740210, TRELLV22
Maksājuma mērķis: Ogres novada iedzīvotāja kartes izgatavošana, vārds, uzvārds, personas kods.
 
Ja maksājums veikts internetbankā, lūgums, nākot izņemt karti, uzrādīt maksājuma dokumentu.
 
 
Pārejas periods – 31. decembris
 
Pašvaldība atgādina, ka līdz šī gada 31. decembrim Ogres novada iedzīvotāja kartes ieviešanai ir noteikts pārejas periods. Pārejas periodā pašvaldības noteiktos braukšanas maksas atvieglojumus sabiedriskajā transportā iedzīvotāji, t.sk. Ogres novada skolu izglītojamie, var saņemt līdzšinējā kārtībā saskaņā ar šobrīd spēkā esošajiem saistošajiem noteikumiem.
 
Pašvaldība arī atgādina, ka Ogres novada iedzīvotāja kartes tiks izsniegtas visiem, kuri tās ir pieteikuši, taču, iespējams, kartes izsniegšana var nedaudz aizkavēties. Kā informē pašvaldības Kancelejas vadītāja Inguna Šubrovska, iedzīvotāji ļoti aktīvi iesniedz pieteikumus kartes saņemšanai, diemžēl karšu piegāde nenotiek tik raiti, kā bija plānots (karšu sagataves netiek drukātas pašvaldībā).

 

 

 

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Oktobris
15
22
28
29
30
Novembris
5
6
8
12
13
14
19
20
26
27
29
30
Decembris
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai esi apmierināts ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem?

Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Valsts veselības apdrošināšana