Ziemassvētku dekorācijas Ogrē 2018.gadā

Izmanto Ogres novada iedzīvotāja kartes īpašos uzņēmēju piedāvājumus!

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

Ogres novada uzņēmēji un pašvaldības aģentūra “Ogres novada Kultūras centrs” arvien vairāk iesaistās Ogres novada iedzīvotāja kartes lojalitātes programmā.


Ogres novada iedzīvotāju un skolēnu kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem lietotnes “Ogres novadnieks” aplikācijas lietotājiem īpašas atlaides un piedāvājumus piedāvā jau 15 uzņēmumi:

 

Šobrīd norisinās sarunas arī ar citiem Ogres novada uzņēmējiem.

 

Arī Ogres novada Kultūras centrs piedāvā dažādas atlaides pasākumiem Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes īpašniekiem un novadā deklarētiem lietotnes “Ogres novadnieks” lietotājiem:

  • atlaide izrādei IVANOVS, kas norisināsies 15. decembrī plkst. 19.00 un 2019. gada 26. janvārī plkst. 17.00 (biļetes cena 7 EUR, ar atlaidi- 5 EUR);
  • atlaide Ziemassvētku koncertam TIK BALTI, kas norisināsies 22. decembrī plkst. 12 (biļetes cena 5 EUR, ar atlaidi- 3 EUR);
  • 10% atlaide vokālās grupas LATVIAN VOICES koncertam, kas norisināsies 28. decembrī plkst. 19.00;
  • atlaide Jaunā gada ballei Ogrē 31.decembrī (biļetes cena 25 EUR, ar atlaidi- 20 EUR);
  • 10% atlaide filmai JAUNGADA TAKSOMETRS, kas norisināsies 2019. gada 14. janvārī plkst. 19.00;
  • atlaide bērnu un jauniešu deju studijas PĪLĀDZĪTIS 20 gadu jubilejas koncertam, kas norisināsies 2019. gada 12. janvārī plkst 18
  • atlaide izrādei "Cik svarīgi būt nopietnam", kas norisināsies13. janvārī plkst.17 (biļetes cena 7 EUR, ar atlaidi- 5 EUR)
 
Savukārt Ogresgala Tautas nams piedāvā atlaidi Ziemassvētku ieskaņas koncertam ar Viktoru Zemgalu 14. decembrī plkst. 17.00 (ieeja 4 EUR, ar atlaidi- 3 EUR) un Jaungada nakts ballei 31.decembrī. Ballē spēlēs grupa "Miggla", biļetes cena 17 EUR, cena ar atlaidi- 15 EUR.
 
Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novada iedzīvotāja vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot biļešu kasē Ogres novada Kultūras centrā. Ar visiem piedāvājumiem plašāk var iepazīties mobilās lietotnes “Ogres novadnieks” sadaļā “Piedāvājumi”.  Ar šobrīd aktuālajiem uzņēmumu piedāvājumiem var iepazīties zemāk.
 
 
 

Ķeipenes piparkūku studija piedāvā 10% atlaidi no ekskursijas cenas

Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes īpašnieki un novadā deklarētie iedzīvotāji, kuri izmanto lietotni "Ogres novadnieks", aicināti izmantot 10% atlaidi no ekskursijas cenas Ķeipenes piparkūku studijā Ķeipenē.
 
Uzņēmums ir pazīstams ar gardajiem kārumiem - piparkūkām, kuras veidotas dažādām gaumēm - gan lieliem, gan maziem - cilvēkiem ar labu humora izjūtu.
 
IK "Ķeipenieši" gardo piparkūku garnēšanā tiek izmantotas tikai dabīgas sulas , t.i., tajās nav pārtikas krāsvielu, kas ir šī uzņēmuma galvenā atšķirība no pārējiem, kas nodarbojas ar piparkūku cepšanu. Turklāt visi zīmējumi uz tām ir unikāli, jo tiek zīmēti ar roku.
 
2017. gada sākumā uzņēmums atvēra arī savu piparkūku studija, kurā laipni aicinātas skolēnu grupas un citi interesenti lielākā cilvēku pulkā! Uzņēmumā iespējams vērot piparkūku tapšanas procesu un izmēģināt savu roku veiklību piparkūku veidošanā.
 
“Mūsu piparkūku cepšanas un garnēšanas tradīcijas aizgūtas no manas vecmāmiņas, kura savu recepti nodeva manai mammai. Vēl būdama pavisam maza, arī es uzsāku savu konditora karjeru. Un šobrīd to pārmanto arī manas meitas. Man ir prieks, ka varam padalīties ar šo piparkūku tapšanas stāstu arī ar citiem, “ stāsta IK "'Ķeipenieši" īpašniece Ilze Andriksone.
 
Vairāk informācijas:
http://www.keipenespiparkukas.lv/
 

10% atlaide standarta dienas biļetei izklaides parkā "Avārijas brigāde"

Izklaides parks "Avārijas brigāde" piedāvā 10% atlaidi no standarta biļetes cenas izklaides parka apmeklējumam Ogres novada iedzīvotāja kartes īpašniekiem un mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem, kuri deklarēti Ogres novadā. Atlaides savstarpēji nesummējas un netiek piemērotas īpašajos notikumos.
Lielākais izklaides parks Baltijā - “Avārijas brigāde” – ABpark piedāvā lielisku kopīgu izklaidi ģimenēm ar bērniem visas dienas garumā. Daudzveidīgais parka atrakciju piedāvājums, kas izvietots 20ha platībā, spēs aizraut gan lielos, gan mazos apmeklētājus.
 
Parka apmeklētājiem pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta. Parkā pieejamas vairākas kafejnīcas ar uzkodām un našķiem, kā arī siltā virtuve. Pirms apmeklējuma noslēguma veikaliņā iespējams atrast sev tīkamāko suvenīru patīkamām atmiņām.
 
ABpark patstāvīgās atrakcijas, kas pieejamas katru dienu: Dinozauru taka ar kustīgiem dinozauriem, dinozauru atrakcija, Iecienītās latviešu animācijas filmas "Avārijas brigāde" spēļu pilsētiņa, latviešu rakstnieku darbu "Cālis.lv" stāstu taka ar mākslinieces Vladlenas veidotām ekspozīcijām, virvju trase, piepūšamais lecam spilvens un lielais lecamspilvens, lāzertaga laukums, ūdens spilvens, velokartu trase, kameru šļūkšanas trase, radošās darbnīcas, ķēžu karuselis, sejiņu apgleznošana, Twister karuselis, elektroauto autodroms, lidmašīnu karuselis, minigolfs, lāzeršautuve, ūdens spēļu laukums, ūdens katamarāni, zirdziņu karuselis, jautrā ķengura tornis.
 
Parkā regulāri pieejamas papildus atrakcijas un aktivitātes, kā arī viesi, par kuriem mēneša sākumā tiek publicēts atsevišķs aktivitāšu kalendārs: traktorvilciens, loka šaušana, seju apgleznošana, burbuļu šovs, iluzionists Robijs Trankalis, šovs ar Kašera sapņu fabriku.
 
Pilnīgi visu atrakciju izmantošana ir iekļauta dienas biļetes cenā.
 
Vairāk informācijas: 
www.abpark.lv/ 
www.facebook.com/abparklv
 
 

10% atlaide visām auto precēm veikalā “Ella auto”

SIA Ella Auto piedāvā Ogres novada iedzīvotāja kartes īpašniekiem un novadā deklarētajiem mobilās lietotnes “Ogres novadnieks” lietotājiem 10% atlaidi visām auto precēm veikalā, izņemot riepām. Akcijas precēm atlaide netiek piemērota.
 
SIA Ella Auto - uzņēmums ar 22 gadu pieredzi auto rezerves daļu tirdzniecībā. Piedāvā klientiem visa veida auto rezerves daļas par draudzīgām cenām. Ērta atrašanās vieta piekļuvei ar auto.
 
Veikala darba laiks katru dienu no plkst. 8.00 līdz 13.00 un no plkst. 14.00 līdz 18.00 (no plkst. 13.00 līdz 14.00 veikals slēgts), savukārt sestdienās veikals apmeklētājiem atvērts no plkst. 9.00 līdz 14.00, svētdienās slēgts.
 
Veikals “Ella auto” atrodas Ogrē, Brīvības ielā 1a, Ogrē.
 
 

20% atlaide Jump park īrei

20% atlaide Jump park īrei Ogres novada iedzīvotāja kartes īpašniekiem un mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem, kuri deklarēti Ogres novadā.
 
Ogres batutu parks Jump park piedāvā: dažādu veidu batuti, profesionālais batuts, porolona bedre, klinšu kāpšanas siena bērniem, izklaides un atpūtas zonas bērniem un vecākiem, piedāvājam batutu parka īri privātajiem pasākumiem un ballītēm, aiz sienas atrodas kafejnīca/bārs “Ezītis Miglā”.
 
www.JumpPark.lv
 
Darba laiks: katru dienu plkst.11.00 – 22.00.
Pieteikties un vairāk info, zvanot uz tālruni 26463175.
Adrese: Ogre, Brīvības iela 19.
 
 

10% atlaide pirkumiem veikaliņā “Pirtslietu un pērļu veikals” Ogres novada skolēna kartes īpašniekiem

Veikals Ogrē, Brīvības ielā 22, atrodas jau četrus gadus – savas durvis apmeklētājiem vērām 2014. gada oktobrī, savukārt interneta veikals www.beads4you.lv darbojas jau kopš 2010. gada 1. septembra, bet www.jadeite.lv kopš 2014. gada oktobra.
 
Veikala piedāvājums ir diezgan plašs, un tas viss atrodas vienuviet – pērlītes, SWAROVSKI kristāli (esam oficiālie sertificētie kompānijas SWAROVSKI pārstāvji Latvijā), dažādu materiālu, tai skaitā sudraba (ražots ES) furnitūra rotām, ēteriskās eļļas, himalaju sāls izstrādājumi, kā arī esam vienīgais veikals Latvijā, kas piedāvā vairāk kā 20 dažādus pirts akmeņu veidus, tai skaitā žadeītu, kas pazīstams pirtnieku aprindās kā dziednieciskais akmens.
 
Skolniekiem 10% atlaidi piedāvājam jau trīs gadus, uzrādot skolnieku apliecību, kas izdota Ogres novada izglītības iestādē. Diemžēl ne visiem skolēniem ir skolēnu apliecība, tādēļ nolēmām, ka šis piedāvājums - 10% atlaide visai veikala precei -, ir jāiekļauj Ogres novada skolēnu kartes īpašniekiem. Tas dod iespēju visiem Ogres novada skolēniem un viņu vecākiem uzzināt, ka mācību materiālus mājturības stundām, interešu izglītībai un bērnu hobijam ir iespējams iegādāties nedaudz lētāk. Arī mums pašiem ir skolnieks, kuram tiek iedots saraksts ar skolai nepieciešamajām lietām, savukārt rokdarbu materiāli ir diezgan dārgi. Tādēļ mēs priecājamies, ka varam sniegt kaut nelielu atbalstu Ogres novada skolēniem. Mūsu klienti, bērni, ir ļoti forši – meitenes pērk pērlītes, furnitūru, lai varētu izgatavot rotiņas sev un draudzenēm; ir arī tādas, kas jau tirgo savus darbiņus SMU ietvaros, pērk eļļas un himalaju sāli skrubju, ziepju izgatavošanai, puiši pārsvarā pērk loom band un lielākas pērles rokassprādžu izgatavošanai sev. Īpaši patīkami ir tad, kad viņi nāk pirms Māmiņdienas un aprunājas, kas varētu mammai patikt, un tad paši to izgatavo. Tāda maza laimes sajūta, ka vari palīdzēt bērnam iepriecināt mammu.
 
Plānojam tuvākajā laikā piešķirt atlaides ne tikai mūsu klientiem – skolēniem, bet arī visiem Ogres novadnieka kartes īpašniekiem.
 
Informācija par uzņēmumu 
Adrese: Ogre, Brīvības iela 22 
Tālrunis uzziņām 29119450, e-pasts: info@beads4you.lv. 
Veikala darba laiks ir katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00, no rudens līdz pavasarim strādājam arī katru otro sestdienu no plkst. 10.00 līdz 15.00, vasarā gan tikai vienu sestdienu mēnesī.
 
 

2 EUR atlaide šķēršļu parka "Milžu taka" apmeklējumam

Šķēršļu parks "Milžu taka" ir vairāk nekā 600 metrus gara virvju, trošu un koka konstrukciju šķēršļu taka, kas atrodas 4 līdz 12 metru augstumā virs zemes. Šķēršļu parks "Milžu taka" ir aprīkots ar Šveicē ražoto drošināšanas sistēmu "Saferoller", kas nodrošina nepārtrauktu drošināšanu visas trases garumā un ir absolūti droša ikvienam apmeklētajam, lai tas liels vai mazs.
 
Šķēršļu taka sadalīta trijos lokos - zaļš, zils, melns. 

Zaļais loks - šķēršļu konstrukcijas ar mērenu sarežģītības pakāpi, atrodas 4 - 8m augstumā virs zemes. Minimālais apmeklētāja augums 130cm. 
Zilais loks - šķēršļu konstrukcijas ar mērenu un vidēju sarežģītības pakāpi, atrodas 5-10m augstumā virs zemes. Minimālais apmeklētāja augums 130cm. 
Melnais loks - šķēršļu konstrukcijas ar vidējas un augstas sarežģītības pakāpi, atrodas 4-12m augstumā virs zemes. Minimālais apmeklētāja augums 150cm.
 
Apmeklētāju ērtībai darbojas Milžu Taka Cafe, kurā iespējams iegādāties lielisko Illy kafiju, tēju un atspirdzinošos dzērienus, saldējumu.
 
Darba laiks: 
P., O., T., C., P. : 11:00 - 20:00 
S: 10:00 -21:00 
Sv. 10:00 - 19:00
Vairāk informācijas: 
+371 27274040 
info@milzutaka.lv 
www.milzuaka.lv 
www.facebook.com/milzutaka 
www.instagram.com/milzutaka
 
 

10% atlaide veikalā “Zoocentrs”

 
Veikals “Zoocentrs” piedāvā 10% atlaidi zooprecēm (atlaides netiek piemērotas akcijas precēm, dzīvniekiem un zivīm).
 
SIA ”KILA” dibināta 1996. gadā. Kopš darbības uzsākšanas esam strauji attīstījušies – pieaudzis uzņēmuma apgrozījums, paplašinājies darbinieku skaits. Uzņēmums šo gadu laikā pierādījis sevi Latvijas tirgū kā konkurētspējīgu.
 
Šobrīd uzņēmumam ir 46 zooveikali visā Latvijā, tostarp arī 7 veikali Ogrē:

Plašāka informācija:

www.zoocentrs.lv

 

5% atlaide precēm veikalos “Ogres Pērle”

 

 
Ogres novada iedzīvotāju un skolēnu kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem lietotnes “Ogres novadnieks” aplikācijas lietotājiem tiek piedāvāta 5% atlaide precēm veikalos “Ogres Pērle” Mednieku ielā 21/23 un Rīgas ielā 23, Ogrē.
 
Ar Latviju sirdī un dvēselē, tā pavisam īsi varētu raksturot SIA "Latvijas Pērles" sirdsdarbu.
 
"Latvijas Pērles" lieliskā komanda meklē un ceļ gaismā mūsu dzimtenē atrodamās Pērles, jo ,patiesi, mēs esam lepni, par to, ka mūsu vietējie cilvēki spēj radīt tik skaistus, tik kvalitatīvus un latviskus produktus, no tiem staro liela latvieša mīlestība pret darbu un savu zemi. Mēs esam patiesi šīs zemes patrioti, tāpēc ar prieku un iedvesmu dalāmies ar savām sajūtam, ceļam saulītē mūsu talantīgos, radošos tautiešus un viņu darbu.
 
Mums patīk svētki, mums patīk svinēt dzīvi. Piedāvājam dāvanu saiņošanu, izvēlies krāsu toni un mēs izvēlēto preci iesaiņosim elegantā kastītē ar lentu.
 
Vairāk informācijas: 
www.latvijasperles.lv

 

 15% atlaide dāvanām, dāvanu kastītēm un dāvanu maisiņiem veikalā “Amēlija”

 

No šī gada oktobra dāvanu veikals “Amēlija” Ogres novada iedzīvotāju un skolēnu kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem lietotnes “Ogres novadnieks” aplikācijas lietotājiem piedāvā 15% atlaidi visām precēm dāvanu nodaļā.
 
Jau 3 gadus ogrēniešus priecē veikals “Amēlija”.  Veikalā var iegādāties dāvanas un dāvanu maisiņus, suvenīrus un citas skaistas lietas. Lai svētki izdotos, veikals piedāvā hēlija balonus visās varavīksnes krāsās, kā arī izgatavo balonu virtenes.
 
Veikalā “Amēlija” var iegādāties bižutēriju (auskarus un brošas, dabīgo akmeņu rokassprādzes un krelles), kā arī krāsainas un rakstainas zeķes un zeķubikses sievietēm un bērniem.
 
Veikals strādā katru darba dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.
 
Vairāk informācijas:
www.facebook.com/davanuveikalsamelija/

 

 

 

 

10% atlaide precēm dāvanu veikalā “ALshop”

 

No šī gada oktobra dāvanu veikals “ALshop” Ogres novada iedzīvotāju un skolēnu kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem lietotnes “Ogres novadnieks” aplikācijas lietotājiem piedāvā 10% atlaidi precēm (akcijas precēm atlaide netiek piemērota).
 
Dāvanu veikals “ALshop” ir ģimenes uzņēmums, kas darbojas kopš 2016. gada 1. marta. Veikalā ir  dāvanas gan lieliem gan maziem. Preču sortimentā ir dažādas rotaļlietas, svētku noskaņai-hēlija baloni, galantērijas preces (ādas maki, siksnas un lietussargi), plašs gultasveļas komplektu piedāvājums, Vācijā ražoti ārstnieciskie krēmi, kā arī citas noderīgas lietas. Veikalā ir iespējams iegādāties arī dāvanu kartes.      
 
Darba laiks
P.O.T.C.Pk. :10.00-18.00
S.10.00-15.00
Sv.-Brīvs
 
Vairāk informācijas:
+371 29401080
+371 26803287
www.facebook.com/alshop.lv/
alshop.lv@gmail.com

 

 

 

 

5% atlaide precēm "A.I.Bode's Radošā darbnīca-bodīte"

 
Ogres novada iedzīvotāju un skolēnu kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem lietotnes “Ogres novadnieks” aplikācijas lietotājiem tiek piedāvāta 5% atlaide precēm "A.I.Bode's Radošā darbnīca-bodīte" , Ogrē, Brīvības ielā 38 (Pasta ēkas 1.st.)
 
Bodītē plašā klāstā tiek piedāvātas pašdarinātas lietas un Latvijā ražotas preces! Dāvanas var atrast gan lielam, gan mazam. Rotas, auskari, foto albumi, kartītes, cepures, cimdi, zeķes, tautiskie svārki, tilla svārki, magnētiņi, atstarotāji, māla trauki, porcelāns, galdauti, priekšauti, mazulīšiem mantiņas, grabulīši, sedziņas un daudz kas cits.
 
Piedāvājam veikt rotu remontu - saplīsušas krelles, auskari un rokassprādzes.
 
Darba laiks: 
P.-P. 10.30 - 17.30 
Se., S Slēgts 
(Darba laiks var mainīties)
 
 
Plašāka informācija un jaunumi 
www.facebook.com/aibode/

 

 

 

20% atlaide fotosesijai SIA "Jāņa Foto"

SIA “Jāņa Foto” tika izveidots 2018. gada februārī par godu Hohu ģimenes jaunākajām dēlam Jānim. Ar šo fotostudiju tika īstenota Jāņa tēta Kristapa Hoha sapnis - sava studija.
 
Ja mums jautā, kāpēc to darām, tad atbildam: “Katram ogrēnietim savu skaistu bildi!”
 
Mēs bildējam:
◾Ģimenes foto
◾Kāzu foto
◾Individuālās fotosesijas
◾Vecmeitu ballītes
◾Skolu pasākumus
◾Izlaidumus
◾Sporta pasākumus
◾Grūtnieču fotosesijas
◾Produktus mājaslapām u.c.
 
Atrodamies Ogrē, Baldones ielā 36, tālr. 27700046. Darba laiks pēc pieraksta, bez brīvdienām.
 
Plašāka informācija:

https://www.facebook.com/fotostudijaOgre

 

 

10% atlaide telpu nomai Prieka Fabrikā

 

  

Prieka Fabrikā, Brīvības ielā 22, Ogrē, piedāvā telpu nomu bērnu ballītēm vai ballītēm pieaugušajiem, ja ir mazie viesi, fotosesijām (šobrīd ir ierīkots Ziemassvētku fotostūrītis), semināriem un citiem pasākumiem.  
 
Piedāvājam vecākiem izbaudīt sava bērna svētkus.
 
Prieka fabrika piedāvā:
 
 
Prieka Fabrika atvērta jūsu idejām. Vairāk informācijas, kā arī iespēja apskatīt telpas, zvanot uz tālr. 26064418. Sazināties var arī, izmantojot Facebook Prieka Fabrikas mājas lapu https://www.facebook.com/PriekaFabrika/
 
Darba laiks ir pēc nepieciešamības, visas tikšanās telpās jāsarunā iepriekš, uz telefona zvaniem un īsziņām Prieka Fabrika cenšas atbildēt jebkurā laikā.
 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdes darba kārtība 20.12.2018.

Tuvākie notikumi

Decembris
10
11
12
24
Janvāris
2
3
4
8
11
12
16
24
Februāris
21
22
27
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai esat izmantojis uzņēmēju lojalitātes programmas īpašos piedāvājumus Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un novada deklarētajiem mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem?

Vairāk informācijas par uzņēmēju piedāvājumiem ŠEIT.

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsValsts veselības apdrošināšana