Ziemassvētku rotājumi, Brīvības iela Ziemassvētku rotājumi, Brīvības iela

Ogresgalā svin pagasta svētkus

04.06.2018 14:16

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 2. jūnijā, Ogresgalā pirmo reizi norisinājās pagasta svētki “Vesela ģimene - drošs pamats veselai valstij”, kuru rīkoja Ogresgala pagasta pārvalde sadarbībā ar veselības vecināšanas komandu “Oveselība”.

Ogresgala pagastu divās daļās sadala Ogres upe. Pagasta svētki bija iespēja kopīgā pasākumā apvienot visus Ogresgala pagasta iedzīvotājus- gan ogresgaliešus, gan ciemupiešus, kuriem uz pasākuma norises vietu tika nodrošināts autobuss.

Rīts iesākās ar sportisku pasākumu Ogresgala stadionā dažāda vecuma iedzīvotājiem ar dažādu fizisko sagatavotību. Sportoja bērni, vecāki un pat vecvecāki.
Dienas vidū Ogresgala Tradīciju parkā sākās radošas, veselīgas un izglītojošas darbnīcas un aktivitātes, kurā varēja piedalīties visa ģimene. Savu sniegumu rādīja arī Ogresgala pagasta kolektīvi. Savukārt skaistus rokdarbus un darinājumus varēja iegādāties amatnieku darbu izstādē.

Vakarā sākās aizraujošs un krāšņs deju grupas “Buras” koncerts Ogresgala Tradīciju parkā. Savukārt pēc tam visi lustējās zaļumballē kopā ar grupu “Easy Rider”.

Ogresgala pagasta svētki rīkoti Eiropas Sociālā fonda projekta "Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem" (Nr. 9.2.4.2/16/I/031) ietvaros.

Foto: Artis Supe

Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kārtība 23.01.2020.

Janvāris
Februāris

Vai atbalstāt Administratīvi teritoriālo reformu (ATR), izveidojot lielākas pašvaldības?

Saeima plāno īstenot Administratīvi teritoriālo reformu (ATR), izveidojot lielākas pašvaldības. ATR rezultātā ir paredzēts izveidot Ogres novadu kādreizējā Ogres rajona robežās, apvienojot Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadus vienotā administratīvajā teritorijā un Ogri nosakot par jaunā novada centru.