Ogres upe, jūlijs, 2017

Ogresgala pagasta svētkos akcentē veselības tēmu

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

03.06.2019 13:56

Jau otro gadu Ogresgala pagastā tiek rīkoti pagasta svētki. Pērn svētku pasākumi norisinājās Ogresgalā, savukārt šogad – Ciemupē.

 
Ogres upes sadala Ogresgala pagastu divās daļās, un pagasta svētkiem ir sava veida vienojoša loma. Lai nodrošinātu pagasta iedzīvotāju dalību svētku norisē, pagasta pārvalde arī šoreiz bija nodrošinājusi autobusu, kas cilvēkus no Ogresgala aizveda uz Ciemupi un, pasākumiem beidzoties, aizvestu atpakaļ uz Ogresgalu.
 
Ogresgala pagasta svētkos, kas šogad norisinājās 1. jūnijā Ciemupē, bija gan izklaides, gan izglītojoši un veselību veicinoši pasākumi. Svētku vadmotīvs "Vesela ģimene - drošs pamats".
 
Svētku diena sākās vidējas intensitātes rīta treniņu, kam sekoja gan sarunas par veselīgu uzturu un  kopīga ēdienu gatavošana, sportiskas aktivitātes visai ģimenei, veselīgas un radošas darbnīcas par dažādām tēmām.
 
Svētkos to dalībniekus priecēja Ogresgala pagasta amatierkolektīvi, izstādē – pārdošanā varēja iegādāties amatnieku darinājumu izstāde-pārdošana.
 
Vakarā Ogresgala pagasta svētku  dalībniekiem koncertu sniedza grupas “Rikši”, tika demonstrētas animācijas filmas bērniem.
 
Pasākums noslēdzās ar zaļumballi kopā ar grupu Rock`n`berries.
 


Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Septembris
8
9
15
18
21
22
23
28
29
30
Oktobris
4
5
6
12
13
16
18
19
21
23
26
29
30
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai jums patika Ogres pilsētas svētki?

Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski