Ziemassvētku rotājumi, Brīvības iela Ziemassvētku rotājumi, Brīvības iela

Dome

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

 

Ogres novada pašvaldība ir vienota administratīvi teritoriālā vienība, kas sastāv no Ogres pilsētas, Krapes pagasta, Ķeipenes pagasta, Lauberes pagasta, Madlienas pagasta, Mazozolu pagasta, Meņģeles pagasta, Ogresgala pagasta, Suntažu pagasta un Taurupes pagasta. Tās administratīvais centrs ir Ogres pilsēta.
 
Ogres pašvaldības iedzīvotāju pārstāvību nodrošina to ievēlēts pašvaldības lēmējorgāns – Ogres novada pašvaldības dome, ko atbilstoši Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumam veido 17 deputāti.
 
Ogres novada pašvaldības domes vēlēšanām 2017. gada 3. jūnijā bija reģistrēti 9 politisko partiju un partiju apvienību deputātu kandidātu saraksti. Likumā noteikto piecu procentu barjeru pārvarēja un deputātu vietas domē ieguva 5 saraksti:
 
Piecu procentu barjeru nepārvarēja politiskā partija “KPV LV”, Latvijas Reģionu Apvienība, partija “VIENOTĪBA” un Kristīgi demokrātiskā savienība.
 
Ogres novada pašvaldības domē ievēlēti (alfabēta secībā):
*Ojārs Atslēdziņš 16.06.2017. Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē izbeidza deputāta pilnvaras pirms termiņa, viņa vietā stājies Mārtiņš Leja (Latvijas Zaļā partija, 2013 balsis).
 
Pirmajā jaunievēlētās domes sēdē 2017. gada 16. jūnijā deputāti par Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāju ievēlēja Egilu Helmani.
 
Par priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Gints Sīviņš.
 
Lai nodrošinātu domes darbību un sagatavotu jautājumus izskatīšanai domes sēdēs, dome no deputātiem ievēlē domes priekšsēdētāju un domes priekšsēdētāja vietniekus un izveido pastāvīgās komitejas, ievēlot komiteju locekļus.
 
Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības nolikumu (ar Ogres novada pašvaldības domes 16.06.2017. ārkārtas sēdē apstiprinātajiem grozījumiem) Ogres novada pašvaldības domē izveidotas 4 pastāvīgās deputātu komitejas:

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Janvāris
2
3
5
7
14
21
27
Februāris
3
4
10
13
17
19
24
27
28
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai atbalstāt Administratīvi teritoriālo reformu (ATR), izveidojot lielākas pašvaldības?

Saeima plāno īstenot Administratīvi teritoriālo reformu (ATR), izveidojot lielākas pašvaldības. ATR rezultātā ir paredzēts izveidot Ogres novadu kādreizējā Ogres rajona robežās, apvienojot Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadus vienotā administratīvajā teritorijā un Ogri nosakot par jaunā novada centru.

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski