Brīvības iela 2016 (Ziemassvētki)

Dome

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

 

Ogres novada pašvaldība ir vienota administratīvi teritoriālā vienība, kas sastāv no Ogres pilsētas, Krapes pagasta, Ķeipenes pagasta, Lauberes pagasta, Madlienas pagasta, Mazozolu pagasta, Meņģeles pagasta, Ogresgala pagasta, Suntažu pagasta un Taurupes pagasta. Tās administratīvais centrs ir Ogres pilsēta.
 
Ogres pašvaldības iedzīvotāju pārstāvību nodrošina to ievēlēts pašvaldības lēmējorgāns – Ogres novada pašvaldības dome, ko atbilstoši Republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanu likumam veido 17 deputāti.
 
Ogres novada pašvaldības domes vēlēšanām 2017. gada 3. jūnijā bija reģistrēti 9 politisko partiju un partiju apvienību deputātu kandidātu saraksti. Likumā noteikto piecu procentu barjeru pārvarēja un deputātu vietas domē ieguva 5 saraksti:
 
Piecu procentu barjeru nepārvarēja politiskā partija “KPV LV”, Latvijas Reģionu Apvienība, partija “VIENOTĪBA” un Kristīgi demokrātiskā savienība.
 
Ogres novada pašvaldības domē ievēlēti (alfabēta secībā):
*Ojārs Atslēdziņš 16.06.2017. Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē izbeidza deputāta pilnvaras pirms termiņa, viņa vietā stājies Mārtiņš Leja (Latvijas Zaļā partija, 2013 balsis).
 
Pirmajā jaunievēlētās domes sēdē 2017. gada 16. jūnijā deputāti par Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāju ievēlēja Egilu Helmani.
 
Par priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Gints Sīviņš.
 
Lai nodrošinātu domes darbību un sagatavotu jautājumus izskatīšanai domes sēdēs, dome no deputātiem ievēlē domes priekšsēdētāju un domes priekšsēdētāja vietniekus un izveido pastāvīgās komitejas, ievēlot komiteju locekļus.
 
Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības nolikumu (ar Ogres novada pašvaldības domes 16.06.2017. ārkārtas sēdē apstiprinātajiem grozījumiem) Ogres novada pašvaldības domē izveidotas 4 pastāvīgās deputātu komitejas:

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Decembris
12
13
21
27
30
Janvāris
1
2
3
4
5
9
12
26
30
31
Februāris
2
5
6
9
10
17
20
27
Notikumu kalendārs

Aptauja

Valsts autoceļš A6 Rīga – Daugavpils Ogres pilsētas teritoriju šķērso ap 5 km garumā. Lai gan tas ir valsts autoceļš, šo posmu uztur Ogres novada pašvaldība, ik gadu izlietojot 120 000 eiro Ogres novada nodokļu maksātāju naudas, savukārt kaimiņu novados šī autoceļa ikdienas uzturēšanas izdevumi pilnībā tiek segti no valsts budžeta. Vai piekrītat, ka jāturpina minētā valsts autoceļa posma ikdienas uzturēšana, visus izdevumus sedzot no pašvaldības budžeta?

  • Aptauju arhīvs
Klientu apkalpošanas centrs