Krasta laukums, 2019. gada augusts Ogres upe, 05.08.2019. Ogres upe, jūlijs, 2017

Projekti

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

Lai veicinātu Ogres novada attīstību, Ogres novada dome un tās iestādes aktīvi darbojas dažādu attīstības un investīciju projektu sagatavošanā un īstenošanā, piesaistot finansējumu no nacionālajiem, Eiropas Savienības un citiem fondiem un programmām - piemēram, Eiropas Reģionālās attīstības fonda, Eiropas Sociālā fonda, Kohēzijas fonda, ES programmām “Jaunatne”, “Jaunatnei Eiropai”, “Leonardo da Vinci”, “Socrates”, “Interreg”, pirmsstrukturālajiem fondiem PHARE un SAPARD, Latvijas Vides aizsardzības fonda, LR ministriju grantu programmām, u.c.

Kopš 1999.gada Ogres pašvaldība kā projekta iesniedzējs vai partneris ir piedalījusies vairāk kā 80 projektu realizācijā dažādās sfērās – izglītībā, darbā ar bērniem un jauniešiem, sociālajā aprūpē, sabiedrības integrācijā, infrastruktūras sakārtošanā, vides aizsardzībā, energoefektivitātes uzlabošanā, uzņēmējdarbības veicināšanā, u.c.

Lielākās investīcijas ir piesaistītas tādiem sektoriem kā ūdenssaimniecība, ielu un ceļu sakārtošana, uzņēmējdarbības attīstība un energoefektivitātes paaugstināšana. Liela daļa no īstenotajiem projektiem ir saistīta ar pieredzes apmaiņu un apmācībām, kā arī sadarbības attīstīšanu starp dažādām institūcijām gan vietējā, gan starptautiskā līmenī.

 Ogres novada dome nodrošinot projektu īstenošanai nepieciešamo līdzfinansējumu, kā arī pati organizē projektu konkursus iedzīvotāju grupu un sabiedrisko organizāciju projektu atbalstam.

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kārtība 19.09.2019.

Tuvākie notikumi

Septembris
8
15
23
24
25
28
30
Notikumu kalendārs

Aptauja

No 16. līdz 22. septembrim norisinās Eiropas Mobilitātes nedēļa, kuras laikā iedzīvotāji aicināti vairāk pārvietoties ar velosipēdu, kājām, kā arī izmantot sabiedrisko transportu. Vai atbalstāt šādas akcijas rīkošanu un vai piedalāties tajā?

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?