Ziemassvētku rotājumi, Brīvības iela Ziemassvētku rotājumi, Brīvības iela

Autobusu kustības saraksts reģionālajā vietējās nozīmes maršrutā Nr. 5416 Ogre – Tīnūži – Ropaži no 2019. gada 1. janvāra

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

Ogre – Ropaži
 
       
 
        Pietura
                           Darba dienās
Brīvdienās
1.
Ogres autoosta
 06:30
 13:15
 16:45
 06:45
2.
Mālkalnes prospekts
 06:34
 13:19
 16:49
 06:49
3.
Kalnāju pagrieziens
 06:37
 13:22
 16:52
 06:52
4.
Tīnūži
 06:42
 13:25
 16:55
 06:55
5.
Ceplīši
 06:47
 13:30
 17:00
 07:00
6.
Kākciems
 07:00
 13:42
 17:12
 07:12
7.
Ropaži
 07:12
 13:52
 17:22
 07:22
8.
A.C.”Vidzeme”
 07:15
 13:55
 17:25
 07:25
 
Ropaži – Ogre
 
       
 
        Pietura
                           Darba dienās
Brīvdienās
1.
A.C.”Vidzeme”
 07:20
 14:00
 17:30
 07:35
2.
Ropaži
 07:24
 14:03
 17:33
 07:38
3.
Kākciems
 07:36
 14:13
 17:43
 07:48
4.
Ceplīši
 07:48
 14:25
 17:55
 08:00
5.
Tīnūži
 07:54
 14:30
 18:00
 08:05
6.
Kalnāju pagrieziens
 07:57
 14:33
 18:03
 08:08
7.
Mālkalnes prospekts
 08:00
 14:36
 18:06
 08:11
8.
Ogres autoosta
 08:05
 14:40
 18:10
 08:15

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes komiteju sēžu darba kārtība 12.12.2019.

Tuvākie notikumi

Decembris
3
11
19
24
27
Janvāris
1
2
7
15
17
21
22
28
31
Februāris
4
7
11
12
18
19
25
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai esat informēts par Ugunsdrošības noteikumu prasībām līdz 2020. gada 1.janvārī visos mājokļos (gan privātmājās, gan dzīvokļos) ir jābūt uzstādītiem autonomiem ugunsgrēka detektoriem, kas reaģē uz dūmiem?

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsBūvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski