Ogres pilsētas svētki 2019 Krasta laukums, 2019. gada augusts Ogres upe, 05.08.2019. Ogres upe, jūlijs, 2017

Kontakti

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

 

 

OGRES NOVADA SOCIĀLAIS DIENESTS

Vidzemes iela 3, Ogre, LV-5001

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

 

Tālrunis

Sociālā dienesta  vadītāja

Sarmīte Ozoliņa

sarmite.ozolina@ogresnovads.lv

ogressd@ogresnovads.lv

8.kab.

650 22922

28807916

Speciālisti

Sociālā dienesta
vadītājas vietniece

Ilona Reinholde

ilona.reinholde@ogresnovads.lv

5.kab.

650 23360 

Juriste

Gita Dimitrijeva

gita.dimitrijeva@ogresnovads.lv

10.kab.

 

Personāla speciāliste

Raita Zemberga

raita.zemberga@ogresnovads.lv

7.kab.

650 22922

Lietvede

Ņina Asare

nina.asare@ogresnovads.lv

9.kab.

650 22924 

Informācijas ievadīšanas operatore

Linda Gulbe

linda.gulbe@ogresnovads.lv

231

65055199

Saimniecības nodaļa

Saimniecības pārzinis

Armands Skarbulis

armands.skarbulis@ogresnovads.lv

3./4.kab.

 

28807925

OGRES SOCIĀLAIS CENTRS

Vidzemes iela 3, Ogre, LV-5001

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Adrese

Telefons

Sociālā centra vadītāja

Lana Feigina

lana.feigina@ogresnovads.lv

27.kab.

650 55200

28807913

Sociālās palīdzības nodaļa

Nodaļas vadītāja

Valda Saleniece

valda.saleniece@ogresnovads.lv

28.kab.

650 55194

28807927

Sociālais darbinieks

Ingrīda Medne

ingrida.medne@ogresnovads.lv

14.kab.

650 55196

28807922

Sociālais darbinieks

Linda Jonāne

linda.jonane@ogresnovads.lv

16.kab 65055196
20365099

Sociālais darbinieks

Ērika Margevičus

erika.margevicus@ogresnovads.lv

16.kab.

650 44899

28807936

Sociālais darbinieks

Ieva Poce

ieva.poce@ogresnovads.lv

16.kab.

65044899

26644365

Sociālais darbinieks

Santa Lazdiņa

santa.lazdina@ogresnovads.lv

15.kab.

65055196

20365099

Atbalsta nodaļa ģimenēm ar bērniem

Nodaļas vadītāja

Ginta Lūse

ginta.luse@ogresnovads.lv

21.kab.

650 22012

29999345

Sociālais darbinieks darbam
ar ģimenēm un bērniem

Gita Bērziņa

gita.berzina@ogresnovads.lv

25.kab.

650 22012

28807862

Sociālais darbinieks darbam
ar ģimenēm un bērniem

Marika Stepāne

marika.stepane@ogresnovads.lv

24.kab.

65046345

28807862

Sociālais darbinieks darbam
ar ģimenēm un bērniem

Lāsma Grigorjeva

lasma.grigorjeva@ogresnovads.lv 

20.kab.

650 46345

28807862

Sociālais darbinieks darbam ar ģimenēm un bērniem

Ilona Āriņa

ilona.arina@ogresnovads.lv

20.kab.

650 46345

28807862

Sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļa

Nodaļas vadītāja

Anna Avena

anna.avena@ogresnovads.lv

18.kab.

650 55195

28816836

Sociālais darbinieks

Marika Skrule

marika.skrule@ogresnovads.lv

19.kab.

650 55198

28807868

Sociālais darbinieks

Aiga Farino

aiga.farino@ogresnovads.lv

19.kab.

650 55198

28807868

Sociālais darbinieks

Solvita Mītniece

solvita.mitniece@ogresnovads.lv

19.kab.

650 55198

28807868

Sociālā aprūpētāja

Anita Bukovska

anita.bukovska@ogresnovads.lv

22.kab.

29520479

Rehabilitācijas māsa

Natālija Stubailo

1.kab.

650 47810

PROFILAKSES PUNKTS

Mālkalnes prospekts 30, Ogre, LV-5001

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Telefons

Sociālā rehabilitētāja

Mirdza Vaivare

mirdza.vaivare@ogresnovads.lv

650 20469

 

Medicīnas māsa

Ilze Rumpe

650 20469

MADLIENAS SOCIĀLAIS CENTRS (Madlienas, Krapes, Ķeipenes pagasti)

„Pagastmāja”, Madliena, LV-5045

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Telefons

Sociālā centra vadītāja

„Pagastmāja”, Madliena

Inese Bergmane-Behmane

inese.bergmane-behmane@ogresnovads.lv

650 55154

28652707

 

 Sociālās palīdzības organizators

„Pagastmāja”, Madliena

 

Aija Žurēviča

aija.zurevica@ogresnovads.lv

650 20819

27833518

Sociālā centra darbinieks

Ķeipenes pagastā

Agrita Ketlere

agrita.ketlere@ogresnovads.lv

650 20819
 

Sociālais darbinieks

Krapes pagasta pārvalde, Krape

Marina Zaķe

marina.zake@ogresnovads.lv

65035648

20376330

Sociālais darbinieks

Pagastmāja”, Madliena

 Inga Orbidāne

inga.orbidane@ogresnovads.lv

650 55154

SUNTAŽU SOCIĀLAIS CENTRS (Suntažu, Lauberes pagasti)

Suntažu Tautas nams, Suntaži, LV-5060

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Telefons

Sociālā centra vadītāja

Tautas nams, Suntaži

Ramona Leščišina

ramona.lescisina@ogresnovads.lv

650 37187

26586088

Sociālais darbinieks

Tautas nams, Suntaži

Ilze Linde

ilze.linde@ogresnovads.lv

650 37187

Sociālais darbinieks

Tautas nams, Suntaži

Tamāra Makarova

tamara.makarova@ogresnovads.lv

650 37187

 

Sociālās palīdzības organizatore

Ozolmuiža, Laubere

Daiga Torbejeva

daiga.torbejeva@ogresnovads.lv

650 59022

29142450

TAURUPES SOCIĀLAIS CENTRS (Taurupes, Meņģeles, Mazozolu pagasti)

Bērzu iela 6, Taurupe, LV-5064

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Telefons

Sociālā centra vadītāja

Bērzu iela 6, Taurupe

Aira Ločmele

aira.locmele@ogresnovads.lv

650 31954

650 55264

Sociālais darbinieks

Pagastmāja, Meņģele

Rita Vitenberga

rita.vitenberga@ogresnovads.lv

650 29172

650 55264

Sociālais darbinieks

Bērzu iela 6, Taurupe

Dace Irbīte

dace.irbite@ogresnovads.lv

65055264

ĢIMENES ATBALSTA DIENAS CENTRS

Meža prospekts 9, Ogre, LV-5001

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Telefons

Ģimenes atbalsta dienas centra vadītāja

Zanda Vītola

zanda.vitola@ogresnovads.lv

650 21323

28807875

Bērnu aprūpes un audzināšanas iestādes audzinātāja

Aivita Nasedkina

650 21323

Bērnu aprūpes un audzināšanas iestādes audzinātāja

Skaidrīte Mačukāne

29905822

DIENAS CENTRS „ SAIME”

Suntažu iela 2, Ogre, LV-5001

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Telefons

Dienas centra vadītājs

Jurijs Lanavojs

dcsaime@ogresnovads.lv

650 55197

28807874

Citi noderīgi kontakti

Iestāde

Interneta vietnes adrese

Telefons

Ogres pansionāts

Turkalnes iela 15, Ogre, LV-5001

http://www.ogresslimnica.lv

650 20802

28377103

Vispārējā tipa pansionāts

„Madliena”

Madliena, Madlienas pagasts, Ogres novads, LV-5045

http://www.pansionats.lv

650 39666

Lauberes bērnu nams

Lauberes pagasts, Ogres novads, LV -5044

http://www.bnlaubere.lv

650 37346

29434221

VSAA Ogres nodaļa

Brīvības iela 33, Ogre, LV-5001

http://www.vsaa.lv/

650 55172

NVA Ogres filiāle

Rigas iela 14, Ogre, LV-5001

http://www.nva.gov.lv/

650 22601

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Augusts
4
26
27
28
29
30
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai plānojat apmeklēt Ogres pilsētas svētkus no 22. līdz 24. augustam?

Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Valsts veselības apdrošināšana