Ziemassvētku dekorācijas Ogrē 2018.gadā

Tramplīnlecējiem spīdoši panākumi pasaules arēnā!

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

03.10.2013 08:09

28. un 29. septembrī Rumānijas pilsētā Rasnovā norisinājās FIS (starptautiskā slēpošanas federācija) rīkotās sacensības lēkšanā ar slēpēm no tramplīna „FIS cup Rasnov”.

 
Šajās sacensībās 10 citu valstu starpā piedalījās arī Latvijas tramplīnlēcēji no sporta kluba „Ogres Stils”.
 
Sīvā konkurencē dāmām, būdama visjaunākā dalībniece, ogrēniete Šarlote Šķēle izcīnīja augsto 9. vietu, savā kontā nopelnot 58 FIS punktus, kas dod iespēju Šarlotei startēt Kontinentālajā kausā.

Šarlote ir pirmā sportiste Latvijas vēsturē, tramplīnlēkšanā, kas ir nopelnījusi augstāk minētos punktus, kā arī iespēju pārstāvēt Latviju Kontinentālā kausa posmos.

Nesen notikušajā divas nedēļas garajā treniņnometnē Itālijas pilsētā Predazzo, Val di Fiemme ielejā, mūsu sportisti guva lielu pieredzi, kā arī uzstādīja gan personīgos rekordus, gan neoficiālos valsts rekordus. Šarlote lēca no 90m jaudas tramplīna, aizlidojot 85 metrus tālu. Savukārt Kristaps Nežborts uzstādīja neoficiālo Latvijas rekordu, aizlidojot 123 metrus no 120m jaudas tramplīna (par oficiālu rekords tiek uzskatīts tikai sacensībās notikušajam lēcienam).
 


Visi, kuri vēlas, aicināti piebiedroties tramplīnlēcēju pulkam.
 
Vairāk informācijas: sporta klubs „Ogres Stils”, treneris Modris Krūze, tālr: +371 29442692, e-pasts: modriskruze@inbox.lv

 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes komiteju sēžu darba kārtība 13.12.2018.

Tuvākie notikumi

Decembris
10
11
12
24
Janvāris
2
3
4
8
11
12
16
24
Februāris
21
22
27
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai esat izmantojis uzņēmēju lojalitātes programmas īpašos piedāvājumus Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un novada deklarētajiem mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem?

Vairāk informācijas par uzņēmēju piedāvājumiem ŠEIT.

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsValsts veselības apdrošināšana