janvāris, baznīca janvāris, tilts

Telpu futbola čempionāta laureātes - "Deppo", "Osports/ONSC" un "HAUZE"

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

05.03.2018 09:42

4. martā ar komandas "Osports/ONSC" pārliecinošu uzvaru sudraba spēlē ar 10:0 pār "HAUZI" noslēdzās Ogres novada atklātais čempionāts telpu futbolā. Čempiones kausu saņēma komanda "Deppo", kas to bija sev nodrošinājusi jau kārtu pirms turnīra beigām.

 
Dienas pirmajā spēlē savu šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru svinēja "Dinamo Ogre", kas ar 10:1 sakāva "TFK Salaspils/Mandarin group". Pateicoties šim panākumam, "Dinamo Ogre" turnīra tabulā pakāpās uz 9. vietu. Ogres komanda "Deppo", kas čempiones titulu sev bija nodrošinājusi jau pagājušajā kārtā, eksaminēja turnīra pastarīti "Lauberi", ko sagrāva ar sezonas rezultativitātes rekordu - 18:3. Deviņus vārtus guva Edgars Kārkliņš, pieteikdamies uz čempionāta rezultatīvākā spēlētāja godu. Rekords arī lauberiešiem - trīs vārtus vienā spēlē viņi līdz šim vēl nebija iesituši. Rīgas "NPT" un Ogresgala "OCSK" mērojās spēkiem cīņā par 4. vietu un tiesībām piedalīties Osporta kausa izcīņā. Ar 3:0 uzvarēja rīdzinieki. Kārtas centrālajā mačā tikās divas Ogres komandas - "Osports/ONSC" un "HAUZE", kurām bija jāsadala sudraba un bronzas medaļas. Negaidīti pārliecinošu uzvaru ar 10:0 guva "Osports/ONSC", nodrošinādama sev vicečempiones titulu, bet "HAUZES" futbolistiem nācās samierināties ar bronzas godalgām.
 
1. vietā "Deppo": Jānis Leimanis, Justs Gūtmanis, Artis Kokars, Jānis Leimanis (Jr.), Sergejs Makarovs, Deniss Ostrovskis, Emīls Muižnieks, Andrejs Kondratjevs, Edgars Kārkliņš, Oļegs Ivanovs, Mihails Makarovs, Mārtiņš Auziņš, Kristaps Rītiņš, Maksims Ladigins, Vladislavs Pavļučenko, Dmitrijs Roguļskis, Viesturs Dudelis un Artjoms Naruševičs.
 
2. vietā "Osports/ONSC": Krists Kalniņš, Staņislavs Kumpiņš, Kristaps Ratnieks, Artūrs Smetanovs, Matīss Valners, Ritvars Cinītis, Agnis Pūpols, Raivis Rubīns, Kristaps Zaļais, Matīss Beitāns, Emīls Siliņš, Ģirts Burmistris, Kārlis Līcis, Aleksejs Sanatovs, Niks Niklāvs Škaunacis, Ģirts Tumans un Ritvars Dalbiņš.
 
3. vietā "HAUZE": Daņiljans Artašess, Jānis Kozlovskis, Iļja Šeptums, Artūrs Fjodorovs, Rihards Korts, Andris Stefans, Artjoms Naļivaiko, Ralfs Hlibovs, Kristaps Kokins, Maksims Osipovs, Emīls Blūms, Emīls Kārkliņš, Zigmunds Leščinskis, Andrejs Stepanovs, Dāvis Varakājs, Juris Hlibovs, Artjoms Loginovs un Elvis Stuglis.
 
Turnīra simboliskā izlase: Dmitrijs Roguļskis (Deppo), Raivis Rubīns (Osports/ONSC), Rihards Korts (HAUZE), Artjoms Loginovs (HAUZE), Ģirts Tumans (Osports/ONSC).
 
Rezultatīvākais spēlētājs: Edgars Kārkliņš (Deppo) - 36 vārti.
 
Korektākā komanda: "Deppo".
 
Telpu futbola sezona ar to vēl nebeigsies, jo paredzēts arī tradicionālais Osporta kausa izcīņas turnīrs, kurā piedalīsies četras labākās komandas.
 
18. martā
15:00 "Deppo" - "NPT"
16.00 "Osports/ONSC" - "HAUZE"
 
24. martā
18.00 finālspēle

 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes komiteju sēžu darba kārtība 11.03.2021.

Tuvākie notikumi

Notikumu kalendārs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?