Ziemassvētku dekorācijas Ogrē 2018.gadā

Sporta centrā aizvadīta ģimeņu pēcpusdiena

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

06.11.2018 08:13

Ogres novada sporta centrā 4. novembrī tika veiksmīgi aizvadīts Ģimeņu pēcpusdienas pasākums “Saldāka dzīve Tev un man”, kurā dalībniekiem divu stundu garumā kopīgiem spēkiem bija jāveic virkne sportisku un aizraujošu uzdevumu.

 
Piedalīties pasākumā bija aicināta ikviena Ogres novada ģimene, kurā vismaz viens dalībnieks ir vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Visas komandas veiksmīgi tika galā ar rūpīgi sagatavotiem 13 pārbaudījumiem, sākot ar “Milzu kedu” un piepūšamo atrakciju “Pitons Lee” stafeti un beidzot ar “Gudrības salas” jautājumiem.

Par dalību pasākumā katra komanda saņēma piemiņas veltes - komandas sertifikātu, kārumu, “Ogrei- 90” veltītu aprocīti un galda spēli.
 
Pasākumā dzīvesprieku un pozitīvu atmosfēru uzturēja projekta ietvaros iegādāts jaunais talismans “Konfekte”, kas nākotnē turpinās priecēt mazo Ogres novada iedzīvotāju sirdis dažādos sporta un ar izglītību saistītos pasākumos.
 
Gandarījums par aktīvu un sportisku dienu bija visiem, kuri uzdrīkstējās un  piedalījās. Paldies komandām: “Sportiskās meičas”, “Kraujas”, “Dzirnavnieki”, “Pūčuki”, “Lauvas”, “Gliemeži”, “Andžānu cilts”, “Zīļuki”, “LAT MĒS”, “Lauvas nagi”, “Ronaldo” un “Bumba”.
 
Projektu realizēja biedrība “SK Skrējiens” ar Ogres novada pašvaldības finansiālu atbalstu projektu konkursa “ R.A.D.I.- Ogres novadam” ietvaros.
 
Informāciju sagatavoja “SK Skrējiens”

 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kārtība 30.11.2020.

Tuvākie notikumi

Novembris
2
3
5
9
10
16
19
21
23
24
26
27
28
30
Janvāris
2
3
5
7
14
21
27
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai plānojat piedalīties Ziemassvētku noskaņas radīšanā savā pilsētā vai pagastā?

  • Aptauju arhīvs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?