Ogres novadnieka karte Marts_2016_upe

Madlienietēm un ogrēniešiem medaļas volejbola turnīrā

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

15.02.2019 14:03

13. februārī Ogres novada sporta centrā notika Skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā C vecuma grupai jeb 6. un 7. klašu audzēkņiem. Ogres novadu pārstāvēja Ogres 1.vidusskolas un Madlienas vidusskolas komandas. Sacenšoties ar ķegumiešiem un lielvārdiešiem, madlienietes kļuva par turnīra uzvarētājām, bet ogrēniešiem sudraba medaļas.

 
Par uzvaru kā meiteņu, tā arī zēnu turnīrā cīnījās pa piecām komandām, kas tikās katra ar katru. Madlienas vidusskolas meitenēm izšķirošajā mačā bija jāspēkojas ar Ķeguma komercnovirziena vidusskolas izlasi, kam zelta medaļu iegūšanai pietika ar vienu uzvarētu setu. Cīņa bija ļoti sīva, bet madlienietēm izdevās uzvarēt ar 2:0 un ieņemt pirmo vietu
 
Meiteņu turnīrs: 1. Madlienas vidusskola (9 punkti), 2. Ķeguma komercnovirziena vidusskola (8), 3. E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola (6), 4. Lielvārdes pamatskola (4), 5. Ogres 1. vidusskola (3).
 
1. vietā Madlienas vidusskola: Iluta Rubene, Marta Ramona Graudiņa, Justīne Mūrniece, Evelīna Liepiņa, Vineta Smilškalne, Undīne Dzene un Ieva Rābe. Sporta skolotāja – Rita Pučekaite, volejbola konsultants – Miervaldis Līcītis.
 
2. vietā Ķeguma komercnovirziena vidusskola: Gita Vītola, Elizabete Ratkeviča, Laima Postnova, Elīna Liepa, Astra Runģe, Dace Dzemisova un Krista Bužeriņa. Sporta skolotāja – Agita Kaļva, volejbola konsultants – Uldis Vītols.
 
3. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola: Laura Tabure, Kerola Ozola, Alise Brikule, Amanda Viņķe, Kate Baltause, Alise Silgale, Marta Zariņa un Monta Zvaigzne. Sporta skolotājs – Zintis Bergmanis.
 
Ļoti tuvu čempionu titulam bija Ogres 1.vidusskolas zēnu izlase, kas nezaudēja nevienā no spēlēm, bet divi neizšķirtie rezultāti (pret Ķeguma komercnovirziena vidusskolu un Lielvārdes pamatskolu) liedza ogrēniešiem ierindoties augstāk par 2. vietu.
 
Puišu turnīrs: 1. Ķeguma komercnovirziena vidusskola (10 punkti), 2. Ogres 1. vidusskola (10), 3. E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola (4), 4. Lielvārdes pamatskola (4), 5. Madlienas vidusskola (2).
 
1. vietā Ķeguma komercnovirziena vidusskola: Artūrs Atars, Andris Andrejs Žvagins, Ralfs Gothards Spārniņš, Kaspars Borozinskis, Renārs Grasis un Lūkass Siliņš. Sporta skolotāja – Agita Kaļva, volebola konsultants – Uldis Vītols.
 
2. vietā Ogres 1.vidusskola: Rendijs Rubenis, Dāvis Līvs, Nils Liepa, Markuss Dzenis, Kaspars Andersons un Jānis Piteronoks. Sporta skolotājs – Gatis Heidingers.
 
3. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola: Renārs Bļass, Matīss Sniedze, Kristiāns Vjaters, Matīss Liepiņš, Gustavs Rudzītis, Tomass Zīle un Gundars Vaivads. Sporta skolotājs – Zintis Bergmanis.

 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kartība 20.02.2020.

Tuvākie notikumi

Februāris
13
19
24
28
Aprīlis
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai atbalstāt Administratīvi teritoriālo reformu (ATR), izveidojot lielākas pašvaldības?

Saeima plāno īstenot Administratīvi teritoriālo reformu (ATR), izveidojot lielākas pašvaldības. ATR rezultātā ir paredzēts izveidot Ogres novadu kādreizējā Ogres rajona robežās, apvienojot Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadus vienotā administratīvajā teritorijā un Ogri nosakot par jaunā novada centru.

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski