janvāris, baznīca janvāris, tilts

Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums Madlienā

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

 

Ogres novadā esošais šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums atrodas MADLIENAS PAGASTĀ, „ŠĶIROTAVA”. Laukums paredzēts Ogres novada iedzīvotāju un uzņēmumu sašķirotajiem atkritumiem, kurus iedzīvotāji un uzņēmumi paši nogādā uz laukumu jau iepriekš sašķirotā veidā. Atkritumu nodošana šajā laukumā ir bez maksas.
 
Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumu apsaimnieko atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Ogres SIA „Marss” un tas ir izveidots, lai attīstītu dalīto atkritumu savākšanas sistēmu Ogres novadā un efektīvi no kopējās atkritumu plūsmas nodalītu otrreiz pārstrādājamos materiālus. Laukums ierīkots, realizējot Kohēzijas fonda līdzfinansēto projektu „Šķiroto atkritumu savākšanas laukumu ierīkošana Baldones, Ikšķiles, Lielvārdes un Ogres novados”.
 
Laukumā bez maksas var nodot šādus, iepriekš sašķirotus, atkritumus:

Jāatceras, ka laukumā netiek pieņemti tādi atkritumi kā māla un keramikas pudeles, trauki, spoguļstikls, auto stikls un dažādu krāsu stikla lauskas.

Nepieņem: vienreiz lietojamos traukus, eļļas pudeles, plastmasa lentas, jogurta, krējuma un margarīna trauciņus, rotaļlietas u.c. mājsaimniecībā izmantojamus plastmasas priekšmetus.

 
Kontakti un darba laiks:
 
 
Pirmdiena, svētdiena - brīvs
Otrdiena, trešdiena 10.00 - 14.00
Ceturtdiena 14.00 - 19.00.
Piektdiena, sestdiena 10.00 - 15.00
 
 
Tālr. 65022645, 26140399
E-pasts: ogres.sia.marss@gmail.com

 

 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kārtība 21.01.2021.

Tuvākie notikumi

Februāris
13
19
24
28
Marts
3
9
10
23
24
26
29
30
31
Notikumu kalendārs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?