Jaunais gads, 2020. Jaunais gads, 2020. (koki) Jaunais gads, 2020.

Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums Ogrē

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

 

Ogres pilsētā esošais šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums atrodas OGRĒ, AKMEŅU IELĀ 43B. Laukums paredzēts Ogres novada iedzīvotāju sašķirotajiem atkritumiem, kurus iedzīvotāji ar savu transportu paši nogādā uz laukumu jau iepriekš sašķirotā veidā. Atkritumu nodošana šajā laukumā ir bez maksas.
 
Laukumā esošajiem konteineriem ir uzraksti, kas norāda, kādus šķirotos atkritumus tajos drīkst izmest. Tāpat laukumā dežūrē atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA „Ķilupe” darbinieks, kas var norādīt un informēt apmeklētājus par to, kuros konteineros atkritumus ir jāliek.
 
Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums ir ierīkots ar Ogres novada domes un SIA „Ķilupe” atbalstu. Tā izveides mērķis - izveidot ilgtspējīgu atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, atbalstot atkritumu dalītās vākšanas infrastruktūras attīstību Ogres novadā, lai veicinātu materiālu otrreizēju izmantošanu. Laukumu apsaimnieko atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA „Ķilupe”, kas iedzīvotāju sašķirotos atkritumus nogādā pārstrādes uzņēmumiem, tā rezultātā samazinot atkritumu apjomus, kas tiek noglabāti poligonos.
 
Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā bez maksas var nodot šādus, iepriekš sašķirotus, atkritumus:

Jāatceras, ka laukumā netiek pieņemti tādi atkritumi kā māla un keramikas pudeles, trauki, spoguļstikls, auto stikls un dažādu krāsu stikla lauskas.

Nepieņem: vienreiz lietojamos traukus, eļļas pudeles, plastmasas lentas, jogurta, krējuma un margarīna trauciņus, rotaļlietas u.c. mājsaimniecībā izmantojamus plastmasas priekšmetus.

 
Kontakti un darba laiks:
Pr, Ot, Tr, Cet, Pk: 10.00 – 19.00
Se, Sv: 10.00 – 16.00
 
Tālr.: 65071222; 29104053
E-pasts: kilupe@gmail.com
 

 

 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kārtība 21.01.2021.

Tuvākie notikumi

Februāris
13
19
24
28
Marts
3
9
10
23
24
26
29
30
31
Notikumu kalendārs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?