Ogre, Brīvības iela, maijs 2018 Strūklaka 2018 Ogres, centrs, 2018, vasara

Ogres apriņka deju skates rezultāti

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

13.03.2018 13:20

Svētdien, 11. martā, Lielvārdē notika XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI deju svētku Deju lieluzveduma “Māras zeme” repertuāra pārbaudes skate, piedaloties 31 kolektīvam no Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novada. Veiksmīgi skatē startējuši Ogres novada kolektīvi, mājās pārvedot vairākus Augstākās pakāpes diplomus.

 
XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI deju svētku Deju lieluzveduma “Māras zeme” repertuāra pārbaudes skate rezultāti Ogres apriņķis:
 
 
JDK “Pūpolītis” A grupa Augstākā pakāpe (61)
vadītāja Iluta Mistre, KN “Lielvārde”
 
TDA “Ogre” A grupa 1. pakāpe (58.6)
vadītājs Edgars Tabors, Ogres novada KC
 
JDK “Jumpraviņa” B grupa 1. pakāpe (54.9)
vadītāja Aija Ērgle, Jumpravas KN
 
JDK “Ābeļzieds” B grupa 1. pakāpe (53.5)
vadītāja Egita Tontegode, Ogresgala TN
 
JDK “Spiets” B grupa 1. pakāpe (52.1)
vadītāja Ingrīda Eglīte, Lauberes KN
 
JDK “Spāre” B grupa 1. pakāpe (52.1)
vadītāja Aiga Jermaka, Suntažu KN
 
JDK “Pīlādzītis” C grupa Augstākā pakāpe (45)
vadītāja Mārīte Baltā, Ogres novada KC
 
JDK “Daina” C grupa 1. pakāpe (43.3)
vadītāja Agrita Kaužena, Madlienas KN
 
JDK “Solis” C grupa 1. pakāpe (40.6)
vadītāja Daira Dāle, Ogres tehnikums
 
JDK “Dzīpari” C grupa 1. pakāpe (40)
vadītāja Marta Dargiene, Ogres Valsts ģimnāzija
 
VPDK “Vēji” D grupa Augstākā pakāpe (55.5)
vadītāja Iluta Mistre, KN “Lielvārde”
 
VPDK “Raksti” D grupa Augstākā pakāpe (55.1)
vadītājs Edgars Tabors, Ogres novada KC
 
VPDK “Sunta” D grupa 1. pakāpe (52.9)
vadītāja Skadrīte Andževa, Suntažu KN
 
VPDK “Saime” D grupa 1. pakāpe (52.1)
vadītāja Aija Ērgle, Jumpravas KN
 
VPDK “Lāčplēsis” D grupa 1. pakāpe (50.2)
vadītājs Andris Koknevičs, KN “Lielvārde”
 
VPDK “Kadiķis” D1 grupa 1. pakāpe (48.5)
vadītājs Juris Čakāns, Ķeguma TN
 
VPDK “Dejotprieks” E grupa Augstākā pakāpe (45.8)
vadītāja Mārīte Petrovska, Birzgales TN
 
VPDK “Aija” E grupa 1. pakāpe (43.5)
vadītāja Aija Zepa, Ogres novada KN
 
VPDK “Dandzis” E grupa 1. pakāpe (42.6)
vadītāja Ilze Jankuna, Ķeipenes TN
 
VPDK “Made” E grupa 1. pakāpe (42.3)
vadītāja Vineta Tumane, Madlienas TN
 
VPDK “Lustīgais” E grupa 1. pakāpe (41.2)
vadītājs Ervīns Kaužens, Lauberes KN
 
VPDK “Degsme” E grupa 3. pakāpe (34.3)
vadītāja Daiga Rosicka, Taurupes TN
 
VPDK “Līčupīte” E grupa 3. pakāpe (31)
vadītāja Ina Šīrone, Mazozoli
 
SDK “Ogrēnietis” F grupa Augstākā pakāpe (48.2)
vadītāja Ināra Driksna, Ogres novada KN
 
SDK “Ķegums” F grupa Augstākā pakāpe (47)
vadītājs Juris Driksna, Ķeguma TN
 
SDK “Suncele” F grupa 1. pakāpe (44.6)
vadītāja Skaidrīte Andževa, Suntažu TN
 
SDK “Lēdmane” F grupa 1. pakāpe (44.3)
vadītāja Agnese Lepse, Lēdmanes TN
 
SDK “Sumulda” F grupa 1. pakāpe (42.5)
vadītāja Ilze Jankuna, Meņģeles TN
 
SDK “Veldze” F grupa 1. pakāpe (41.3)
vadītāja Inese Daugaviete, Ķeipenes TN
 
BDK “Ābolēni” bērnu grupa 1. pakāpe (40)
vadītāja Egita Tontegode, Ogresgala TN
 
BDK “Zeltupīte” bērnu grupa 2. pakāpe
vadītāja Agnese Lepse, Ķeipenes TN
 
 
Informāciju sagatavoja Dace Tribocka, Ogres novada Kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste
 

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Septembris
1
10
Oktobris
1
3
4
8
9
14
15
16
17
18
22
23
25
28
29
30
Novembris
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai piedalīsieties 13. Saeimas vēlēšanās?

Klientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?