Pavasaris 2016 puķes

Skolu audzēkņi sacenšas volejbolā

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

08.02.2019 15:10

Jaunais gads Starpnovadu skolēnu sporta spēlēs sācies ar volejbola turnīriem. 6. februārī Ogres novada sporta centrā notika volejbola turnīri B vecuma grupai jeb 8. un 9. klašu audzēkņiem, bet janvāra beigās Lielvārdes novada sporta centrā par medaļām sacentās A grupa jeb vidusskolēni.

 
B grupas meiteņu turnīrā piedalījās piecas komandas, kas tikās katra ar katru. 1. vietu ar 11 punktiem izcīnīja Ogres 1. vidusskola, 2. vietā Madlienas vidusskola (9), 3. vietā Lielvārdes pamatskola (6), 4. vietā Jaunogres vidusskola (3), 5. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola (1).
 
1. vietā Ogres 1. vidusskola: Jana Žube, Paula Meimane, Ramona Rubene, Justīne Šmite, Lelde Zilmane, Līga Gustiņa, Linda Brēķe, Anna Braunere un Anete Bērtulsone.
 
2. vietā Madlienas vidusskola: Mariko Vītoliņa, Krista Streile, Diāna Pimčonoka, Alise Trence, Agija Masiule, Iluta Rubene, Evelīna Liepiņa un Linda Šķēla.
 
3. vietā Lielvārdes pamatskola: Annija Bogdanova, Ramona Ozoliņa, Sindija Ertmane, Sintija Jermacāne, Sandra Roste, Indra Veigule, Elza Stepiņa un Līna Krūkle.
 
Arī B grupas puišu turnīrā cīnījās piecas izlases, kas pārstāvēja tieši tās pašas mācību iestādes. 1. vietā Lielvārdes pamatskola (11 punkti), 2. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola (7), 3. vietā Madlienas vidusskola (7), 4. vietā Ogres 1. vidusskola (4), 5. vietā Jaunogres vidusskola (1).
 
1. vietā Lielvārdes pamatskola: Armands Savins, Oskars Tūtāns, Artis Babris, Emīls Veļiks, Reinis Djuženko un Oskars Lapiņš.
 
2. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola: Gustavs Rolands Ražinskis, Kārlis Rudzītis, Edvards Agriņš, Kristians Rinalds Ģermanis, Dāvis Eglītis, Raivis Vinogradovs, Ronalds Šilovs, Mareks Grāvītis un Helmuts Poikāns.
 
3. vietā Madlienas vidusskola: Kristers Kristjansons, Krists Reinards Zariņš, Ralfs Kriškāns, Edgars Mežajevs, Ilgonis Vēzis, Reinis Kurtišs un Emīls Ernests Zvirbulis.
 
A grupas meiteņu turnīrā piedalījās sešas komandas. 1. vietā Madlienas vidusskola, 2. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola, 3. vietā Ogres Valsts ģimnāzija, 4. vietā Ķeguma komercnovirziena vidusskola, 5. vietā Suntažu vidusskola, 6. vietā Ogres 1. vidusskola.
 
1. vietā Madlienas vidusskola: Māra Kļaviņa, Elīna Vosveniece, Sandra Kārkliņa, Luīze Madara Dzene, Ramona Smilškalne, Elīza Rasma Bičevska, Mariko Vītoliņa un Alise Trence.
 
2. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola: Aiga Bernāne, Marika Grandāne, Santa Renāte Sidorova, Agrita Agnese Medne, Simona Viņķe, Santa Gerasimova un Keita Formaņicka.
 
3. vietā Ogres Valsts ģimnāzija: Diāna Surikova, Monta Antonoviča, Beāte Baumeistere, Tīna Akmeņkalne, Ērika Bogdanova, Beatrise Adele Boguža un Alise Gaiķe.
 
Par uzvaru A grupas puišu komandu turnīrā sacentās piecu skolu izlases. 1. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola (12 punkti), 2. vietā Ogres Valsts ģimnāzija (9), 3. vietā Madlienas vidusskola (6), 4. vietā Ogres 1.vidusskola (3), 5. vietā Suntažu vidusskola (0).
 
1. vietā E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola: Valts Oskars Lejnieks, Pauls Rudašs, Rūdis Žukelis, Valters Cīrulis, Everts Grants, Lauris Bergs un Matīss Ozols.
 
2. vietā Ogres Valsts ģimnāzija: Matīss Teodors Seleckis, Ēriks Naumenko, Kristers Auniņš, Andris Berkolds, Jēkabs Belevičs, Linards Birža un Mārtiņš Rocēns.
 
3. vietā Madlienas vidusskola: Emīls Smilškalns, Kristers Sams, Emīls Oto Birģelis, Kristers Kristjansons, Ivo Baltacis, Reinards Krists Zariņš, Ralfs Žurēvičs un Eduards Praličs.

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Aprīlis
29
Notikumu kalendārs

Aptauja

2019. gada 25. maijā Latvijā notiks Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas. Vai piedalīsieties šajās vēlēšanās?

Vairāk informācijas par EP vēlēšanām var LASĪT ŠEIT.

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Valsts veselības apdrošināšana