Ogres upe, jūlijs, 2017

Pašvaldība plāno labiekārtot peldvietu

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

23.01.2018 15:41

18. janvāra domes sēdē deputāti pieņēma divus lēmumus, kas saistīti ar Ogres vecupes publiskās peldvietas labiekārtošanu - aktualizēt Ogres novada attīstības programmu 2014. – 2020. gadam un piedalīties projektu konkursā.

 
Pašvaldība plāno piedalīties Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) “Projektu vadlīniju “Ūdeņu aizsardzība” aktivitātes “Publisko ūdeņu pārvaldības” konkursā ar projektu “Ogres vecupes publiskās peldvietas labiekārtošana un ekoloģiskā līdzsvara paaugstināšana, paplašinot vides pieejamības iespējas”.
 
Lai to varētu izdarīt, dome pieņēma lēmumu aktualizēt Ogres novada attīstības programmas 2014. – 2020. gadam III daļas Rīcības un investīciju plāna 2.3. sadaļu “Investīciju plāns 3. Ilgtermiņa prioritātes – vidi saudzējoša infrastruktūra – sasniegšanai”. Minētajā plānošanas dokumentā jau bija iezīmēts projekts par Ogres vecupes peldvietas labiekārtošanu, šobrīd ir nepieciešams norādīt konkrētā projekta nosaukumu, kā arī tā īstenošanai plānoto summu – līdz 55 555,56 eiro (projekta apstiprināšanas gadījumā LVAF finansējums līdz 50 000 eiro, pārējais – pašvaldības līdzfinansējums). LVAF projektu konkursā viens no nosacījumiem – projektam jābūt iezīmētam pašvaldības attīstības plānošanas dokumentā. Konkurss izsludināts janvāra sākumā, projekta dokumentācija jāiesniedz līdz 31. janvārim.
 
Īstenojot projektu “Ogres vecupes publiskās peldvietas labiekārtošana un ekoloģiskā līdzsvara paaugstināšana, paplašinot vides pieejamības iespējas”, Ogres vecupes pludmalē pašvaldība plāno izbūvēt koka laipu uz pāļiem, uzstādīt jaunas pārģērbšanās kabīnes, informācijas stendu un norādes, atjaunot smilšu pludmales zonu, uzstādīt soliņus un atkritumu urnas, kā arī veikt pasākumus, lai samazinātu nogāzes mitrināšanos, un ierīkot apstādījumus, kas uzsūc mitrumu.

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Jūlijs
4
7
8
13
14
17
20
21
22
23
28
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai pēc ierobežojumu atcelšanas esi apmeklējis vai plāno apmeklēt publiskos pasākumus?

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski