janvāris, baznīca janvāris, tilts

Bīstamā ēka Vidzemes ielā 6 - nojaukta

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

25.08.2015 14:11

Ēkas nojaukšanas darbi tika uzsākti 11. augustā, tie ir pabeigti un teritorija sakārtota.

 

Lēmumu par ēkas nojaukšanu Ogres novada pašvaldības domes deputāti pieņēma šī gada 16. jūlijā. Lēmums paredz, ka pašvaldība izīrēs (noslēgts īres līgums) pašvaldības dzīvojamo platību Brīvības ielā 113 ēkā Vidzemes ielā 6 dzīvojošām četrām personām un ka nekustamā īpašuma (dzīvojamā māja un palīgceltne) nojaukšanas darbi tiks finansēti no pašvaldība budžeta “Izdevumi neparedzētiem gadījumiem”.
 
 
 
 
Pēc šī lēmuma pieņemšanas pašvaldība veica tirgus izpēti par dzīvojamās mājas un saimniecības ēkas Vidzemes ielā 6 nojaukšanas projekta izstrādāšanu un nojaukšanu.
 
Šī gada 27. jūlijā pašvaldība noslēdza līgumu ar SIA “CMR Pluss”, darbu izmaksas – EUR 12 344,66. Ēku nojaukšanas darbi tika uzsākti šī gada 11. augustā un pabeigti 17. augustā. Veikta ēkas un saimniecības ēkas demontāža, izvesti gruži un teritorija sakārtota.
 
Pašvaldība ir pateicīga uzņēmējam par kvalitatīvi paveikto darbu un veiksmīgo sadarbību.
 


Pēc darbu veikšanas iedzīvotāju drošība pie dzelzceļa pārejas Vidzemes ielā kļuvusi daudz drošāka – tā ir pārredzama un nerada bīstamus apstākļus. Sākoties jaunajam mācību gadam, arī skolēni un viņu vecāki varēs justies drošāk.
 
 

 

 

 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kārtība 21.01.2021.

Tuvākie notikumi

Februāris
13
19
24
28
Marts
3
9
10
23
24
26
29
30
31
Notikumu kalendārs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?