Tilts tālumā, Aprīlis 2021 Upe, Aprīlis 2021

VPII "Riekstiņš" piedalās Latvijas Veselības sporta nedēļā

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

12.11.2020 13:03

Atbalstot Latvijas Tautas sporta asociācijas (LTSA) aicinājumu rīkot veselīgas kustību aktivitātes, vispārējās pirmsskolas izglītības iestāde (VPII) „Riekstiņš” no 26.oktobra līdz 1. novembrim piedalījās iestādes organizētajos Latvijas Veselības sporta nedēļas pasākumos, kas šogad jau devīto reizi norisinājās starptautiskā projekta “NowWeMOVE” ietvaros.


Latvijas Veselības sporta nedēļu 2020 jeb MOVE Week organizē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA) sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju (ISCA). Tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs. Veselības nedēļai veltītie pasākumi vienlaicīgi norisinājās vairākās Eiropas valstīs. Šogad LTSA īpaši ieteiktā aktivitāte bija pastaiga svaigā gaisā.

VPII „Riekstiņš” aktīvi iesaistījās Latvijas Veselības sporta nedēļā, pasākumus organizējot gan grupu telpās un sporta zālē, gan arī pastaigu laikā pilsētas teritorijā. Piecās dienās tika īstenotas piecas dažādas aktivitātes – „Pastaiga ar uzdevumiem”, pāru stafetes ar netradicionālu materiālu pārvietošanu, garšu laboratorija ar ābolu kaltēšanu, augļu vai dārzeņu salātu gatavošanu un degustēšanu, kā arī divi rīta cēlieni tika veltīti tam, lai popularizētu rīta vingrošanu. Visas aktivitātes tika organizētas, ievērojot valstī noteiktās drošības prasības.
 
Atbilstoši spējām un iemaņām katras grupas audzēkņi pastaigas laikā veica uzdevumus, kuri tika veidoti atsaucoties uz oktobra sākumā nosvinēto iestādes 10 gadu jubileju, tāpat bērni gatavoja salātus un cītīgi vingroja. Visās aktivitātēs bērni iesaistījās ar prieku un entuziasmu. Nedēļas noslēgumā par piedalīšanos pasākumos katram dalībniekam tika pasniegta balva - nozīmīte ar Latvijas Veselības Sporta nedēļas logo.
 
Latvijas Veselības sporta nedēļa 2020 tiek organizēta, lai veicinātu izpratni par to, ka fiziskās aktivitātes ir neatņemama veselīga dzīvesveida sastāvdaļa un viens no labākajiem un lētākajiem slimību profilakses veidiem. Tā ir iespēja paraudzīties uz fizisko aktivitāšu dažādību, lai atrastu sev piemērotāko nodarbi ikdienā. Latvijas Veselības sporta nedēļa aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, aktīvi atpūšoties.

Informāciju sagatavoja pasākuma koordinatore, VPII sporta skolotāja Dace Kalnozola

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kartība 15.04.2021.

Tuvākie notikumi

Jūnijs
1
2
3
5
8
9
10
15
24
25
27
29
30
Notikumu kalendārs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?