Ziņas, jaunumi
Izglītības pārvaldes aicina darbā Izglītības metodiķus

Ogres novada Izglītības pārvalde aicina darbā izglītības metodiķus

  • Izglītības metodiķi dabaszinātnēs (1.-6.klase)  (profesijas kods – 2351 01) uz nepilnu darba slodzi (0,25 slodzes) uz nenoteiktu laiku;
  • Izglītības metodiķi fizikā un inženierzinātnēs (profesijas kods – 2351 01) uz nepilnu darba slodzi (0,15 slodzes) uz nenoteiktu laiku;
  • Izglītības metodiķi ģeogrāfijā  (profesijas kods – 2351 01) uz nepilnu darba slodzi (0,15 slodzes) uz nenoteiktu laiku;
  • Izglītības metodiķi ķīmijā un bioloģijā  (profesijas kods – 2351 01) uz nepilnu darba slodzi (0,25 slodzes) uz nenoteiktu laiku.

Piedāvājam:

  • interesantu, radošu un atbildīgu darbu;
  • pilnveidot savu profesionālo pieredzi;
  • darbu pieredzējušu kolēģu komandā;

Prasības pretendentiem/-ēm atbilstoši Ministru kabineta 2018.gada 11.septembra noteikumiem Nr. 569 "Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību" prasībām:

  • augstākā izglītība;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • prasme organizēt, strādāt komandā, labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
  • spēja izteikt un argumentēti pamatot savu viedokli;
  • pedagoģiskā darba pieredze attiecīgajā mācību jomā.

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot, vadīt un koordinēt mācību jomas darbu novadā saskaņā ar noteiktajām metodiskā darba prioritātēm;
  • sekmēt pieredzes un labās prakses popularizēšanu starp jomas skolotājiem novada līmenī;
  • apzināt pedagoģisko darbinieku tālākizglītības vajadzības un atbilstoši tam organizēt pasākumus, sniegt ieteikumus pedagogu profesionālās meistarības pilnveidei;
  • piedalīties mācību stundas vērošanā, sniedzot detalizētu un konstruktīvu atgriezenisko saiti;
  • organizēt mācību priekšmetu olimpiādes saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem un citiem spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem;
  • un citi pienākumi saskaņā ar amata aprakstu.
  • Izglītības metodiķi klātienes darbam veltī 1 dienu nedēļā – ceturtdienu. Klātienes darbs tiek veikts gan Ogres novada izglītības iestādēs, gan Ogres novada Izglītības pārvaldes telpās.