Teritorijas shēma ar objekta novietojumu

Pamatojoties uz Ikšķiles novada pašvaldības 2021. gada 27. janvāra saistošo noteikumu Nr. 2/2021 “Ikšķiles novada teritorijas plānojuma teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi un grafiskā daļa” Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumu 142. punktu, publiskajai apspriešanai nodota SIA “Īpašumi EG” atradnē “Jurģi 2”, Tīnūžu pag., Ogres nov., kadastra apzīmējums 7494 005 0222,  ierosinātā derīgo izrakteņu ieguves iecere.

Publiskā apspriešana norisināsies laika periodā no 2024. gada 25. aprīļa līdz 23. maijam.

Publiskās apspriešanas materiālu pieejamība papīra formātā:

1. Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvaldes ēkā Peldu ielā 22, Ikšķilē, Ogres nov.,
  2. Tīnūžu Tautas namā, “Kraujas”, Tīnūžos, Tīnūžu pag., Ogres nov.

Elektroniskajā formātā materiāli pieejami Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) oficiālajā tīmekļa vietnē.

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2024. gada 9. maijā plkst. 18.00 Tīnūžu Tautas nama Mazajā zālē, “Kraujas”, Tīnūžos, Tīnūžu pag., Ogres nov.

Rakstiskie priekšlikumi un ierosinājumi līdz 2024. gada 23. maijam (pasta zīmogs) sūtāmi pa pastu vai iesniedzami:

1. Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā “Kraujas”, Tīnūži, Tīnūžu pag., Ogres nov., LV-5015 un pārējos valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros;
  2. Tīnūžu Tautas namā, “Kraujas”, Tīnūži, Ogres nov., LV-5015;
  3. Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvaldes ēkā Peldu ielā 22, Ikšķilē, Ogres nov., LV-5052;
  4. Elektroniski parakstīti iesniegumi nosūtāmi uz elektronisko pastu ogredome@ogresnovads, norādot “Jurģi” .

Par procedūru atbildīgais speciālists – Pašvaldības Centrālās administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļas telpiskais plānotājs Jevgēnijs Duboks, tālr.: 65046174, e-pasta adrese: jevgenijs.duboks@ogresnovads.lv