Pūre

"M.Pūres beķereja” ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas iesaistījās Ogres novadnieka kartes uzņēmēju lojalitātes programmā.

"M.Pūres beķereja” Ogres novada iedzīvotājiem piedāvā 10% atlaidi iepriekš veiktiem pasūtījumiem.

Beķereja atrodas Ogres vēsturiskajā centrā - Brīvības ielā 21. Mājīgā kafejnīca iekārtota 20.gadsimta 20-30to gadu stilistikā, mēģinot sajūtās restaurēt reiz populārā Ogres kūrorta noskaņu.

Pūre restorāns

Beķerejā var baudīt īpaši izmeklētu, Latvijā grauzdētu kafiju, kā arī pašu ceptus gardumus. Visas smalkmaizītes un kūkas tiek gatavotas uz vietas, izmantojot sviestu un dabīgās izejvielas. Konditorejas izstrādājumi ir roku darbs, kas tiek cepti ar mīlestību katram viesim. Ir iespējams pasūtīt konditorejas un kulinārijas izstrādājumus viesībām un svētku galdam.

Informācija par uzņēmumu:

adrese Ogre, Brīvības iela 21,

darba laiks P.-S. 9.00 – 20.00, Sv. 11.00 – 18.00,

tālr.+371 63 470 700

https://www.facebook.com/mpures.bekereja/

Uzņēmuma piedāvāto atlaidi var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka karti, vai lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, ko saņem novadā deklarētie iedzīvotāji, un to uzrādot uzņēmējam.