Kontakti

info [at] fotoklubsogre.lv
Foto klubs "Ogre"

Mājaslapa: http://www.fotoklubsogre.lv

Papildu informācija  

Mēs esam

Foto klubs "Ogre" ir platforma, kurā dažādu vecumu un pieredzes līmeņu fotogrāfiem satikties radošā un atbalstošā gaisotnē. Mēs esam kopiena, kurā fotogrāfiem augt un attīstīties. Biedru lokā ir ne tikai vietējie ogrēnieši un uz Ogri brauc arī fotogrāfi no citām pilsētām, jo foto klubu neizvēlas tikai izdevīgās lokācijas, bet gan kopīgo interešu dēļ.

Mūsu darbība

Lai arī "Ogres" pulkā ir dažādu nozaru fotogrāfi, mūsu galvenais darbības virziens ir radošā fotogrāfija, autorfotogrāfija un radošais dokuments. Mēs koncentrējamies uz fotogrāfijas kā medija izmantošanu māksliniecisku pašizpausmes mērķu īstenošanai. Mūsu mērķis ir popularizēt ideju par fotogrāfiju kā par ko vairāk, kā tikai dekoratīvu materiālu ražošanas rīku.

Foto klubs "Ogre" atšķiras ar savu nepārtraukto biedru virzīšanu uz izaugsmi, zināšanu papildināšanu un audzināšanu saskatīt fotogrāfijā tieši tās saturu, ne tikai vizuālo pievilcību. Mūs vairāk interesē tas, ko autors ir mēģinājis pateikt, nevis tas, kā viņš to tehniski ir panācis.

Ko mēs piedāvājam biedriem

Foto klubs ir vieta, kur atrast domubiedrus, kolēģus, un sadarbības partnerus. Mūsu mērķis ir sniegt fotogrāfiem iespēju izglītoties un apmainīties ar pieredzi. Šī ir vieta, kur gūt iedvesmu un motivāciju turpināt darboties fotogrāfijas jomā, iet dziļāk un domāt plašāk. Tiem, kuriem vēl nav pārliecības par savu veikumu, foto klubs būs lieliska iespēja gūt atgriezenisko saiti un vērtīgu kritiku no sfēras profesionāļiem un pieredzējušiem amatieriem. 

Biedriem ir iespēja piedalīties dažādos ar foto saistītos pasākumos: lekcijās, iekšējos konkursos, plenēros utt., kā arī labākajiem darbiem ir iespēja nokļūt grupu izstādēs. 

Lai gan foto klubs ir labs iedvesmas un motivācijas avots, jāatceras, ka tā ir vieta, kur arī dot pretī, ne tikai ņemt, tādēļ biedriem ir iespēja pašiem organizēt nodarbības, plenērus, lekcijas u.c. pasākumus par sev interesējošām tēmām. 

"Egona Spura ceļš"

Foto klubs "Ogre" blakus regulārajām nodrabībām rīko arī Latvijā lielāko ikgadējo fotogrāfijai veltīto semināru "Egona Spura ceļš", kas ir plaši apmeklēts pasākums dažādu vecumu un pieredzes līmeņu fotogrāfijas cienītājiem. Šis seminārs 2009.gadā ir radīts ar nodomu saglabāt piemiņu un godāt kādreizējās foto studijas "Ogre" ilggadējo vadītāju Egonu Spuri, uzturot dzīvu viņa fotogrāfisko skatījumu.

Darbinieki

Vitauts Mihalovskis

Valdes priekšsēdētājs
info [at] fotoklubsogre.lv