Nr.p.k. 

Komisijas nosaukums

Komisijas sastāvs

Komisijas nolikums

1.

Ogres novada vēlēšanu komisija

 

Nikolajs Sapožņikovs – komisijas priekšsēdētājs

  • Dace Līva
  • Ieva Čakša
  • Vita Krauja 
  • Guntis Graudiņš-Pētersons
  • Māra Niedra 
  • Juris Kokins
  • Dace Ķirķe
  • Arta Ozoliņa
  • Santa Zvirbule
  • Dace Skrīvele

Atsevišķa nolikuma nav (darbību reglamentē Vēlēšanu likums)

2.

Ogres novada pašvaldības administratīvā komisija

Vita Volonte – komisijas priekšsēdētāja

  • Līga Miķelsone

  • Dzintars Žvīgurs

  • Ilze Kozule

  • Dzintra Dzene – Mortukāne

  • Vita Pole

  • Valda Kurša

  • Žanna Stajevska

  • Aiva Ormane

  • Māris Rožāns

  • Linda Rābe -sekretāre

 

3.

 

Ogres novada sporta attīstības konsultatīvā komisija

 

Dzirkstīte Žindiga – komisijas priekšsēdētājs

  • Ilga Neimane
  • Andris Molotanovs
  • Jānis Gailis
  • Intars Sniedze
  • Ogres novada pašvaldības koordinators Nacionālajā veselīgo pašvaldību tīklā
  • Agris Stukāns
  • Ieva Švēde –  komisijas sekretāre

 

4.

Ogres novada pašvaldības pedagoģiski medicīniskā komisija

Sandra Siliņšmite - (komisijas priekšsēdētāja)

5.

Ogres novada pašvaldības autoceļu uzraudzības komisija

Izpilddirektora vietnieks (komisijas priekšsēdētājs)

Domes priekšs.vietn.tauts., sporta un tūrisma jaut. (komisijas priekšsēdētāja vietnieks)

izpilddirektors;

Komunālo un transporta komitejas priekšsēdētajs;

Attīstības dep.dir.;

Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis;

Attīst.departamenta Nekustamo īpašumu nod.vadīt.;

“Ogres namsaimnieks” pārstāvis;

Pašv.policijas pārstāvis

 

6.

Veselīgas pašvaldības starpsektoru vadības konsultatīvā komisija

Ar 14.05.2020. komisijas darbība izbeigta (14.05.2020. domes lēmums (12.prot.; 20.§)), nododot tās funkcijas pildīt Ogres novada sporta attīstības konsultatīvajai komisijai.

     

    7.

    Ogres novada jaunatnes lietu konsultatīvā komisija

    Jānis Iklāvs
    (komisijas priekšsēdētājs)

    Agnese Slišāne
    Aivis Jānis Plotiņš
    Toms Blumbergs
    Gerda Vilciņa
    Anete Ozola
    Agneses Jankuna
    Daiga Dalmatova
    Renārs Raubišķis
    Monika Magdalēna ZiemeleDace Nikolaisone

    8

    Ogres novada apbalvojumu konsultatīvā komisija

    Artūrs Mangulis (komisijas priekšsēdētājs)

    Dzintra Mozule
    Egils Helmanis
    Ilga Vecziediņa
    Sandra Grunte
    Ivars Kaļķis
    Nikolajs Sapožņikovs

    9.

    Attīstības komisija

    Egils Helmanis - komisijas

    priekšsēdētājs

    Gints Sīviņš
    Juris Laizāns
    Artūrs Mangulis
    Antra Purviņa
    Edīte Strazdiņa
    Dainis Širovs
    Pēteris Špakovskis
    Dana Bārbale
    Aija Romanovska
    Senija Smiltniece
    Elīna Baltiņa
    Uldis Priedītis
    Ogres novada uzņēmēju biedrības (ONUB) pārstāvis (deleģēts);
    Lauku atbalsta dienesta (LAD) Lielrīgas reģionālās pārvaldes pārstāvis (deleģēts);
    Ogres novada Tūrisma uzņēmēju biedrības pārstāvis (deleģēts);
    Publisko un privāto partnerattiecību biedrības “Zied zeme” pārstāvis.

    (Vita Avotiņa  - sekretāre)

    10.

    Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas “Ogres novada pašvaldība” ilgtermiņa ieguldījumu un inventāra novērtēšanas, vērtības apstiprināšanas, ekspluatācijā pieņemšanas un norakstīšanas pastāvīgā komisija

    Inta Zirnīte
    (komisijas vadītāja)

    Inese Darge
    Alberts Naglis
    Inita Vilnīte
     

     

     

    Nolikuma nav, komisija darbojas pamatojoties uz Rīkojumu Nr. S1/30

    (22.02.2021.)

    11. Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes komisija  
    12.

    Ogres novada pašvaldības pastāvīgo iepirkumu komisija pašvaldības iepirkumu veikšanai būvniecības iepirkumos

    Būvniecības iepirkumu komisija

    Pēteris Špakovskis
    (komisijas priekšsēdētājs)

    Silvija Velberga
    Aija Romanovska
    Lelde Pencele
    Laura Kriviša - Budnika

    Komisijas nolikums
    13.

    Ogres novada pašvaldības pastāvīgo iepirkumu komisija pašvaldības iepirkumu veikšanai preču un  pakalpojumu iepirkumos

    Preču un pakalpojumu iepirkumu komisija

    Pēteris Špakovskis
    (komisijas priekšsēdētājs)

    Inese Lūse
    Aija Romanovska
    Gita Keistere
    Sandra Āboliņa

    14.

    Komisija palīdzības piešķiršanai daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai

    Juris Laizāns
    (komisijas priekšsēdētājs)

    Inese Leimane 

    (priekšsēdētāja vietn.)

    15.

    Darījumu ar lauksaimniecības zemi izvērtēšanas komisija

    Antra Lastiņa (komisijas priekšsēdētajā)

    Inguna Nollendorfa (priekšsēdētāja vietniece)
    Anita Bērziņa
    Sarmīte Kirhnere

    Marina Birzule

    Nolikuma nav, komisija darbojas pamatojoties uz likumu
    16.

    Ogres novada pašvaldības medību koordinācijas komisija

     

    17.

    Ogres novada pašvaldības kultūras konsultatīvā komisija

    Antra Purviņa (komisijas priekšsēdētāja)

    Elīna Aupe;
    Elīna Baltiņa;
    Jānis Kaijaks;
    Atvars Lakstīgala;
    Ieva Lāce;
    Jautrīte Mežjāne;
    Gunārs Platpīrs;
    Māris Ruskulis;
    Evija Smiltniece;
    Ieva Švēde (sekretāre)

    18.

    Komisija iepirkumu organizēšanai par atkritumu apsaimniekošanu

    Pēteris Špakovskis
    (komisijas priekšsēdētājs)

    Edgars Pārpucis
    Silvija Velberga

     

     

    19. Koncesijas procedūras komisija

    Egils Helmanis
    (komisijas priekšsēdētājs)

    Dana Bārbale
    Edgars Pārpucis

     
    20.

    Reģionālā biznesa inkubatora konsultatīvā komisija

    Egils Helmanis (komisijas priekšsēdētājs)

    Gints Sīviņš
    Baiba Liepiņa
    Didzis Mizis
    Juris Vaskāns
    Artūrs Mangulis
    Aija Romanovska

    Komisijas uzdevumi iekļauti lēmumā par komisijas izveidošanu
    21.

    Ogres novada Dzīvokļu komisija

    Juris Saratovs (komisijas priekšsēdētājs)

    Aija Mežale (komisijas priekšsēdētāja vietniece)
    Indulis Kalniņš
    Ziedonis Vilde
    Ņina Asare
    Evija Sniedze
    Ilona Reinholde
    Anita Vanaga (sekretāre)

    22.

    Ogres novada pašvaldības dzīvojamajai mājai funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšanas komisija

    Tatjana Deņisova (komisijas priekšsēdētāja)

    Agnese Pivore-Bokta
    Laura Kriviša-Budnika
    Līga Lisovska
    Līga Miķelsone
    Sinta Vempere  (sekretāre)

    23.

    Ogres novada izglītības konsultatīvā komisija

    Igors Grigorjevs (komisijas priekšsēdētājs)

    Dzirkstīte Žindiga
    Māra Banka
    Mārtiņš Leja
    Aleksandrs Horuženko
    Ilze Zvirgzdiņa
    Uģis Grīnbergs (Ogres sākumskolas padomes pārstāvis)

    Līva Vollenberga (Ogres 1.vidusskolas padomes pārstāvis)

    Anita Stukāne (Ogres Valsts ģimnāzijas padomes pārstāve)

    Oksana Stepanova (Jaunogres vidusskolas padomes pārstāve)

    Gunārs Šliseris
    Liena Rone
    Jānis Iklāvs
    Monika Magdalēna Ziemele
    Sandra Grunte
    Baiba Liepiņa
    Jānis Sams
    Inna Zeņkeviča
    Evija Slise (sekretāre)

    24.

    Ogres novada sabiedriskā transporta komisija

    Juris Laizāns  (komisijas priekšsēdētājs)

    Pēteris Špakovskis
    SIA “CATA” pārstāvis
    Pēteris Bužers
    Sandra Grunte
    Nikolajs Sapožņikovs
    Baiba Pabērza (sekretāre)

    25.

    Ogres novada pašvaldības bērnu tiesību aizsardzības komisija

    Ar 09.09.2021. komisija likvidēta (09.09.2021. domes lēmums (8.prot.; 9.

     
    26.

    Ogres novada pašvaldības interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmu licencēšanas komisija

    Ieva Švēde (komisijas priekšsēdētāja)

    Anita Sārna (komisijas priekšsēdētāja vietniece)

    Sandra Grunte
    Inga Škapare
    Evija Slise

     27.

    Iepirkuma komisija SIA "MS Siltums" un SIA "Ogres Namsaimnieks" realizējamiem projektiem

    Juris Laizāns (komisijas priekšsēdētājs)

    Normunds Šēvels

     
     28. Mājokļa ārējās vides pielāgošanas personām ar kustību traucējumiem vērtēšanas komisija

    Pēteris Āboliņš (komisijas priekšsēdētājs)

    Zanda Vītola
    Kaspars Grīnbergs

    29.

    Ogres novada pašvaldības maksas pakalpojumu izcenojumu aprēķinu un atlīdzības noteikšanas komisija

    Aiva Ormane (komisijas priekšsēdētājs)

    Daira Siliņa (komisijas priekšsēdētāja vietniece)
    Sarmīte Kirhnere
    Lelde Pencele
    Vita Avotiņa  (sekretāre)

    30.

    Ogres novada pašvaldības mantas novērtēšanas un izsoles komisija

    Dana Bārbale (komisijas priekšsēdētājs)

    Aiva Ormane
    Laura Kriviša-Budnika
    Māris Siliņš
    Dainis Širovs
    Sarmīte Kirhnere
    Ritvars Ozols (sekretārs)

    31.

    Ogres sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisija

    Egils Helmanis (komisijas priekšsēdētājs)

    Pēteris Špakovskis,  (komisijas priekšsēdētāja vietnieks)

    Artūrs Umulis, VUGD Rīgas reģiona Ogres daļas komandieris,

    Mirdza Streļča, PP p.i., 

    Santa Ločmele

    Dina Varslavāne, Ikšķiles SIA “Ikšķiles māja valdes locekle,

    Raivis Ūzuls

    Liene Ābele, VVD LRVP direktora vietniece

    Regnārs Baumanis, VAS “Latvijas valsts ceļi” Ogres nodaļas vadītājs,

    Kaspars Grīnbergs, SIA “Ogres namsaimnieks” valdes loceklis,

    Ralfs Kalnenieks, AS “Gaso” Ogres iecirkņa vadītājs,

    Viesturs Matulis, NBS Gaisa spēku komandieris pulkvedis,

    Juris Nicišs, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa priekšnieks,

    Sarmīte Ozoliņa, Ogres novada sociālā dienesta vadītāja,

    Marija Puišo, VAS “Latvijas dzelzceļš” Ogres dzelzceļa stacijas līnijas dzelzceļa stacijas priekšniece,

    Ainārs Rauza, Zemessardzes 54.kaujas atbalsta bataljona komandieris pulkvežleitnants,

    Aigars Rozentāls, AS “Latvenergo” Ķeguma HES ražotnes vadītājs,

    Artūrs Robežnieks, PA “Ogres komunikācijas” direktora pienākumu izpildītājs,

    Valdis Rubažs, Valsts meža dienesta Rīgas reģionālās virsmežniecības Ogres nodaļas vecākais mežzinis,

    Mareks Samohvalovs, PVD Ziemeļpierīgas pārvaldes vadītājs,

    Nikolajs Sapožņikovs, Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs,

    Kārlis Sproģis, AS “Sadales tīkls” Siguldas tīklu nodaļas vadītājs,

    Dainis Širovs, SIA “Ogres rajona slimnīca” valdes priekšsēdētājs.

    Dace Līva (sekretāre)

    32.

    Ogres novada reliģisko lietu komisija

    Ogres Evaņģēliski luteriskās draudzes pārstāvis Mārtiņš Kalējs (komisijas priekšsēdētājs);

    Ogres Trīsvienības baptistu draudzes vecākais pārstāvis Dainis Pandars (komisijas priekšsēdētāja vietnieks);

    Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš;

    Ogres novada pašvaldības domes deputāts Jānis Iklāvs;

     Ogres Sv.Meinarda Romas katoļu draudzes pārstāvis Jānis Rubins;

    Ogres Sv.Nikolaja Brīnumdarītāja pareizticīgo baznīcas draudzes vecākais pārstāvis Valērijas Taratinovs;

    Septītās dienas adventistu Ogres draudzes pārstāvis Ainārs Gailis;

    Ogres apustuliskās draudzes “Vārda Spēks” pārstāvis Agris Ginko;

    Ogres evaņģēlisko baptistu draudzes pārstāve Nadežda Jukša;

    Evaņģēlisko kristiešu baznīcas “Jaunā Paaudze” Ogres draudzes pārstāvis Andrejs Bessonovs;

    Vita Avotiņa  (sekretāre)

    33.

    Ogres novada pašvaldības Derīgo izrakteņu ieguves ieceres publiskās apspriešanas komisija

    Ogres novada  Attīstības un plānošanas nodaļas telpiskais plānotājs;

    Ogres novada  būvvaldes vides speciālists;

    attiecīgās administratīvi teritoriālās vienības pārvaldes vadītājs (atkarībā no konkrētajā sanāksmē izvērtējamās derīgo izrakteņu ieguves ieceres atrašanās vietas)

    34. Ogres novada pašvaldības apstādījumu saglabāšanas komisija

    Ogres novada pašvaldības aģentūras “Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksa “Zilie kalni” attīstības aģentūra” direktora vietnieci tūrisma jautājumos Ieva Kraukle (komisijas priekšsēdētāja);

    Ogres novada pašvaldības Centrālās administrācijas Ogres novada būvvaldes vides speciāliste Iveta Štāle (priekšsēdētāja vietniece)

     

     
    35. Ogres novada pašvaldības pedagogu darba samaksai piešķirtā valsts budžeta mērķdotācijas sadales komisija
    • Igors Grigorjevs (komisijas priekšsēdētājs)
    • Silvija Velberga
    • Anita Sārna
    • Evija Slise
    • Inga Škapare