Nr.p.k. 

Komisijas nosaukums

Komisijas sastāvs

Komisijas nolikums

1.

Ogres novada vēlēšanu komisija

 

Nikolajs Sapožņikovs – komisijas priekšsēdētājs

  • Ieva Čakša
  • Dace Kirke
  • Dace Līva
  • Melānija Mālniece
  • Māra Niedra
  • Arta Ozoliņa
  • Maija Baumane
  • Dace Skrīvele
  • Inese Šembele
  • Santa Zvirbule

Komisijas darbību reglamentē Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likums 

2.      

Ogres novada administratīvā komisija

Nikolajs Sapožņikovs – komisijas priekšsēdētājs

  • Kristīne Rostoka
  • Dace Zariņa
  • Valdis Ancāns
  • Dzintra Dzene-Mortukāne
  • Dace Nikolaisone
  • Aiva Ormane
  • Ritma Kalniņa - komisijas sekretāre 

 

 

3.      

Ogres novada dzīvokļu komisija (darbības teritorija – Ogres pilsēta un Ogresgala pagasts)

Guntis Graudiņš-Pētersons – komisijas priekšsēdētājs

  • Ņina Asare
  • Dzintra Dzene - Mortukāne
  • Indulis Kalniņš
  • Aija Mežale
  • Ilona Reinholde
  • Māra Volkova
  • Lelde Pencele - komisijas sekretāre

 

 

 

4.

 

 

Ogres novada pašvaldības Bērnu tiesību aizsardzības komisija

 

 

Mirdza Streļča – komisijas priekšsēdētāja

  • Inga Andersone, Ogres novada Ogres bāriņtiesas priekšsēdētāja vietniece
  • Ginta Lūse, Ogres novada Sociālā dienesta Ogres sociālā centra Atbalsta nodaļas vadītāja
  • Linda Grīnberga, Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākā inspektore
  • Evija Slise, Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vecākā izglītības darba speciāliste
  • Diāna Alksne, klīniskais psihologs

 

 

5.

Ogres novada izglītības konsultatīvā komisija

Igors Grigorjevs, Ogres 1.vidusskolas direktors – komisijas priekšsšēdētājs

  • Dzirkstīte Žindiga, Ogres novada sporta centra direktore
  • Māra Banka, Ogres sākumskolas direktore
  • Mārtiņš Leja, Suntažu vidusskolas direktors
  • Aleksandrs Horuženko, Jaunogres vidusskolas direktors
  • Ilze Zvirgzdiņa, Ogres vispārējās pirmsskolas izglītības iestādes “Cīrulītis” vadītāja
  • Uģis Grīnbergs, Ogres sākumskolas padomes pārstāvis
  • Līva Vollenberga, Ogres 1.vidusskolas padomes pārstāve
  • Anita Stukāne, Ogres Valsts ģimnāzijas padomes pārstāve
  • Oksana Stepanova, Jaunogres vidusskolas padomes pārstāve
  • Gunārs Šliseris, Ogres vispārējās pirmsskolas izglītības iestādes “Zelta sietiņš" padomes pārstāvis
  • Liena Rone, Madlienas vidusskolas padomes pārstāvis
  • Jānis Iklāvs, Ogresgala 5.skautu un gaidu vienības vadītājs
  • Monika Magdalēna Ziemele, biedrības “REload” pārstāve
  • Sandra Grunte, Izglītības pārvaldes iestādes “Ogres novada izglītības pārvalde” vadītāja pienākumu izpildītāja
  • Baiba Liepiņa, Ogres tehnikuma direktora vietniece kvalitātes, attīstības un tālākizglītības jomā
  • Jānis Sams, AS “Hansa Matrix” operacionālais vadītājs
  • Inna Zeņkeviča, Ogres Valsts ģimnāzijas direktore
  • Evija Slise - Komisijas sekretāre, Ogres novada pašvaldības izglītības pārvaldes iestādes “Ogres novada izglītības pārvalde” galvenā speciāliste vispārējās izglītības jautājumos
 

6. 

Attīstības komisija

Egils Helmanis – komisijas priekšsēdētājs

  • Gints Sīviņš
  • Juris Laizāns
  • Artūrs Mangulis
  • Antra Purviņa
  • Edīte Strazdiņa
  • Dainis Širovs
  • Pēteris Špakovskis
  • Dana Bārbale
  • Aija Romanovska
  • Senija Smiltniece
  • Elīna Baltiņa
  • Uldis Priedītis
  • Ogres novada Uzņēmēju biedrības (ONUB) pārstāvis (deleģēts)
  • LAD Lielrīgas reģionālās pārvaldes pārstāvis (deleģēts)
  • Ogres novada Tūrisma uzņēmēju biedrības pārstāvis
  • Publisko un privāto partnerattiecību biedrības "Zied zeme" pārstāvis
  • Vita Avotiņa - sekretāre

 

 

7. 

Ogres novada sporta attīstības konsultatīvā komisija

Dzirkstīte Žindiga – komisijas priekšsēdētājs

  • Ilga Neimane
  • Andris Molotanovs
  • Jānis Gailis
  • Intars Sniedze
  • Ogres novada pašvaldības koordinators Nacionālajā veselīgo pašvaldību tīklā
  • Agris Stukāns
  • Ieva Švēde –  komisijas sekretāre

 

 

8. 

Ogres novada pašvaldības interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmu licencēšanas komisija

Sandra Grunte – komisijas priekšsēdētājs

  • Evija Slise
  • Dzirkstīte Žindiga
  • Ilze Zvirgzdiņa
  • Ieva Švēde

 

 

9. Ogres novada pašvaldības pedagoģiski medicīniskā komisija

Sandra Grunte – komisijas priekšsēdētājs

  • Inese Ādmine
  • Vineta Āboltiņa
  • Vija Plūme
  • Dainis Širovs
  • Inese Rūtiņa
10. Ogres novada pašvaldības autoceļu uzraudzības komisija

Izpilddirektora vietnieks

  • Priekšs.vietn.tauts., sporta un tūrisma jaut. (komis.vietn.).
  • Izpilddirektors.
  • Komunālo un transportu komitejas priekšsēdētājs.
  • Attīstības departamenta direktors
  • Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis.
  • Attīstības departamenta Nekustamo īpašumu nodaļas vadītājs.
  • “Ogres Namsaimnieks” pārstāvis.
  • Pašv.policijas pārstāvis
11. Ogres sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisija

Egils Helmanis – komisijas priekšsēdētājs

  • Pēteris Špakovskis,  (komisijas priekš. vietnieks)
  • Artūrs Umulis, VUGD Rīgas reģiona Ogres daļas komandieris,
  • Mirdza Streļča, PP p.i., Santa Ločmele, Lielvārdes domes priekšsēdētāja,
  • Dina Varslavāne, Ikšķiles SIA “Ikšķiles māja valdes locekle,
  • Raivis Ūzuls, Ķeguma domes priekšsēdētājs, Liene Ābele, VVD LRVP direktora vietniece,
  • Regnārs Baumanis, VAS “Latvijas valsts ceļi” Ogres nodaļas vadītājs,
  • Kaspars Grīnbergs, SIA “Ogres namsaimnieks” valdes loceklis,
  • Ralfs Kalnenieks, AS “Gaso” Ogres iecirkņa vadītājs,
  • Viesturs Matulis, NBS Gaisa spēku komandieris pulkvedis,
  • Juris Nicišs, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa priekšnieks,
  • Sarmīte Ozoliņa, Ogres novada sociālā dienesta vadītāja,
  • Marija Puišo, VAS “Latvijas dzelzceļš” Ogres dzelzceļa stacijas līnijas dzelzceļa stacijas priekšniece,
  • Ainārs Rauza, Zemessardzes 54.kaujas atbalsta bataljona komandieris pulkvežleitnants,
  • Aigars Rozentāls, AS “Latvenergo” Ķeguma HES ražotnes vadītājs,
  • Artūrs Robežnieks, PA “Ogres komunikācijas” direktora pienākumu izpildītājs,
  • Valdis Rubažs, Valsts meža dienesta Rīgas reģionālās virsmežniecības Ogres nodaļas vecākais mežzinis,
  • Mareks Samohvalovs, PVD Ziemeļpierīgas pārvaldes vadītājs,
  • Nikolajs Sapožņikovs, Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs,
  • Kārlis Sproģis, AS “Sadales tīkls” Siguldas tīklu nodaļas vadītājs,
  • Dainis Širovs, SIA “Ogres rajona slimnīca” valdes priekšsēdētājs.

 

 

 

 

 

12. Ogres novada jaunatnes lietu konsultatīvā komisija

Jānis Iklāvs – komisijas priekšsēdētājs

  • Agnese Slišāne
  • Aivis Jānis Plotiņš
  • Toms Blumbergs
  • Gerda Vilciņa
  • Anete Ozola
  • Agnese Jankuna
  • Daiga Dalmatova
  • Renārs Raubišķis
  • Monika Magdelēna Ziemele
  • Dace Nikolaisone
13. Ogres novada apbalvojumu konsultatīvā komisija

Artūrs Mangulis – komisijas priekšsēdētājs

  • Dzintra Mozule
  • Egils Helmanis
  • Ilga Vecziediņa
  • Sandra Grunte
  • Ivars Kaļķis
  • Nikolajs Sapožņikovs
14.

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes komisija

Egīls Dzelzītis – komisijas priekšsēdētājs

  • Pēteris Āboliņš
  • Aija Romanovska
  • Normunds Ševels
  • Valdis Ancāns
  • Sinta Vempere - sekretāre
15.

Komisija palīdzības piešķiršanai daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai

Juris Laizāns – komisijas priekšsēdētājs

  • Pēteris Āboliņš
  • Ritvars Ozols
  • Līga Zirnīte - sekretāre
16. Ogres novada pašvaldības pastāvīgo iepirkumu komisija

Pēteris Špakovskis – komisijas priekšsēdētājs

  • Inta Zirnīte
  • Aija Romanovska
  • Pēteris Preiss
17. Darījumu ar lauksaimniecības zemi izvērtēšanas komisija

Antra Lastiņa – komisijas priekšsēdētājs

  • Rita Grāvīte
  • Sarmīte Kirhnere
  • Jānis Valners
  • Kristīne Rostoka
 
18.

Ogres novada pašvaldības medību koordinācijas komisija

Pēteris Bužers – komisijas priekšsēdētājs
 

  • Māris Balodis (Valsts meža dienesta Rīgas reģionālās virsmežniecības virsmežzinis)
  • Māris Muižnieks (Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja vietnieks – daļas vadītājs)
  • Armands Praličs (biedrības “Latvijas Mednieku savienība” pārstāvis)
  • Kaspars Šuikovskis (biedrības “Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome” pārstāvis)
  • Andris Neimanis (biedrības “Latvijas Meža īpašnieku biedrība” pārstāvis)
  • Liene Sauka – sekretāre

 

 

 

19. Ogres novada pašvaldības kultūras konsultatīvā komisija

Antra Purviņa – komisijas priekšsēdētāja

  • Elīna Aupe
  • Elīna Baltiņa
  • Jānis Kaijaks
  • Atvars Lakstīgala
  • Ieva Lāce
  • Jautrīte Mežjāne
  • Gunārs Platpīrs
  • Māris Ruskulis
  • Evija Smiltniece
  • Ieva Švēde – sekretāre
20.

Komisija iepirkumu organizēšanai par atkritumu apsaimniekošanu

Pēteris Špakovskis – komisijas priekšsēdētājs

  • Edgars Pārpucis
  • Silvija Velberga
 
21. Koncesijas procedūras komisija

Egils Helmanis – komisijas priekšsēdētājs

  • Dana Bārbale
  • Edgars Pārpucis
 
22. Reģionālā biznesa inkubatora konsultatīvā komisija

Egils Helmanis – komisijas priekšsēdētājs

  • Gints Sīviņš
  • Baiba Liepiņa
  • Didzis Mizis
  • Juris Vaskāns
  • Artūrs Mangulis
  • Aija Romanovska
 
23. Ogres novada sabiedriskā transporta komisija

Juris Laizāns – komisijas priekšsēdētājs

  • Pēteris Špakovskis
  • AS "CATA" pārstāvis
  • Pēteris Bužers
  • Sandra Grunte
  • Nikolajs Sapožņikovs
  • Baiba Pabērza – sekretāre
24. Iepirkuma komisija SIA “MS siltums” un SIA “Ogres Namsaimnieks” realizējamiem projektiem

Juris Laizāns – komisijas priekšsēdētājs

  • Normunds Ševels
 
25. Ogres novada pašvaldības dzīvojamajai mājai funkcionāli nepieciešamā zemes gabala pārskatīšanas komisija

Tatjana Deņisova – komisijas priekšsēdētāja

  • Agnese Pivore-Bokta
  • Laura Kriviša-Budnika
  • Līga Lisovska
  • Līga Zirnīte
  • Sinta Vempere- sekretāre
 
26. Mājokļa ārējās vides pielāgošana personām ar kustību traucējumiem vērtēšanas komisija

Pēteris Āboliņš – komisijas priekšsēdētājs

  • Ilona Reinholde
  • Kaspars Grīnbergs
 
 27.

Ogres novada pašvaldības mantas novērtēšanas un izsoles komisija

Dana Bārbale – komisijas priekšsēdētājs

  • Aiva Ormane
  • Laura Kriviša-Budnika
  • Māris Siliņš
  • Dainis Širovs
  • Sarmīte Kirhnere
  • Ritvars Ozols – sekretārs
 28. Ogres novada pašvaldības maksas pakalpojumu izcenojumu aprēķinu un atlīdzības noteikšanas komisija

Aiva Ormane – komisijas priekšsēdētājs

  • Pēteris Špakovskis – komisijas priekšs. vietnieks
  • Ieva Kažoka
  • Sarmīte Kirhnere
  • Lelde Pencele
  • Vita Avotiņa – sekretāre
29. Ogres, Ikšķiles, Lielvārdes un Ķeguma novadu pašvaldību finanšu komisija

Egils Helmanis – komisijas priekšsēdētājs

  • Indulis Trapiņš, Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētājs
  • Santa Ločmele, Lielvārdes novada pašvaldības domes priekšsēdētāja
  • Raivis Ūzuls, Ķeguma novada pašvaldības domes priekšsēdētājs
 
30.

Ogres novada reliģisko lietu komisija

(10 locekļi)

  • Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš
  • Ogres novada pašvaldības domes deputāts Jānis Iklāvs
  • Ogres Sv. Meinarda Romas katoļu draudzes pārstāvis Jānis Rubins
  • Ogres Evaņģēliski luteriskās draudzes pārstāvis Mārtiņš Kalējs
  • Ogres Sv.Nikolaja Brīnumdarītāja pareizticīgo baznīcas draudzes vecākais pārstāvis Valērijas Taratinovs
  • Ogres Trīsvienības baptistu draudzes vecākais pārstāvis Dainis Pandars
  • Septītās dienas adventistu Ogres draudzes pārstāvis Ainārs Gailis
  • Ogres apustuliskās draudzes “Vārda Spēks” pārstāvis Agris Ginko
  • Ogres evaņģēlisko baptistu draudzes pārstāve Nadežda Jukša
  • Evaņģēlisko kristiešu baznīcas “Jaunā Paaudze” Ogres draudzes pārstāvis Andrejs Bessonovs