Smile_line_

Gidu aģentūra SIA “Smile Line” Ogres novadnieka kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres novadnieks lietotājiem piedāvā 10% atlaidi ekskursijām Vecrīgā gida pavadībā.

Gidu aģentūra “SmileLine“ savu darbību uzsāka 2007. gadā. To izveidoja ogrēniete Edīte Sīle – vācu valodas filoloģe un Latvijas/Baltijas valstu gide. Aģentūras birojs atrodas Vecrīgā, Melngalvju namā.

“Smile Line” nodrošina gidu vadītas ekskursija par Rīgu un Latviju latviešu, angļu, krievu un vācu valodā gan kājām, gan ar autobusu. Gidi sniedz padomus, ko darīt Rīgā. Aģentūras mērķis ir iepriecināt un izglītot Rīgas viesus, lai viņiem šī pieredze paliktu atmiņā uz visiem laikiem. “Smile Line” piedāvā arī dažādas tematiskas un interaktīvas ekskursijas skolēniem, kā arī regulāras ikdienas ekskursijas 4 valodās 365 dienas gadā plkst.10.30, 13.00, 15.00. Meklē dzelteno lietussargu Rātslaukumā!

Aģentūra 2013., 2014., 2015., 2016., 2017. un 2018. gadā saņēmusi “TripAdvisor” izcilības sertifikātu. Aģentūras gida pakalpojumus līdz šim ir izmantojuši vairāk nekā 22 000 Rīgas viesu.

Ekskursijām iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālr. +371 29542626 vai rakstot uz e-pastu info@smileline.lv.

 

Informācija par uzņēmumu

adrese Rīga, Rātslaukums 7

e-pasts info@smileline.lv, tālrunis +371 29542626

www: smileline.lv/www.facebook.com/smilelinedaytours

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.

Smile line 2022