Auto preču veikals Ella auto logo

SIA "Ella Auto" piedāvā Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un novadā deklarētajiem mobilās lietotnes “Ogres novadnieks” lietotājiem 10% atlaidi visām auto precēm veikalā, izņemot riepām. Akcijas precēm atlaide netiek piemērota.

SIA "Ella Auto" - uzņēmums ar 22 gadu pieredzi auto rezerves daļu tirdzniecībā. Piedāvā klientiem visa veida auto rezerves daļas par draudzīgām cenām. Ērta atrašanās vieta piekļuvei ar auto.

Darba laiks:
Darba dienās pl.8.00-13.00; 14.00-18.00 (no plkst. 13.00 līdz 14.00 veikals slēgts)
Sestdienās pl.9.00-14.00
Svētdienās slēgts

Veikals “Ella auto” atrodas Ogrē, Brīvības ielā 1a.

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.