Ella auto

SIA “Ella Auto” piedāvā Ogres novada iedzīvotāja kartes īpašniekiem un novadā deklarētajiem mobilās lietotnes “Ogres novadnieks” lietotājiem 10% atlaidi auto precēm veikalā, izņemot riepām, akumulatoriem un speciāli pasūtītām auto rezerves daļām. Akcijas precēm atlaide netiek piemērota.

SIA “Ella Auto” ir uzņēmums ar 26 gadu lielu pieredzi auto rezerves daļu tirdzniecībā. Piedāvā klientiem visa veida auto rezerves daļas par draudzīgām cenām. Ērta atrašanās vieta piekļuvei ar auto.

Veikala darba laiks darba dienās plkst. 8.00 - 13.00, plkst. 14.00 - 18.00 (plkst.13.00 - 14.00 veikals slēgts), sestdienās veikals apmeklētājiem atvērts plkst. 9.00 - 14.00. Svētdienās slēgts.

 

Informācija par uzņēmumu

Adrese: Ogre, Brīvības iela 1a

E-pasts autoella@inbox.lv,

tālr. 29239345

Facebook: Ella Auto

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.