Kontakti

aacj [at] inbox.lv

Atrašanās vieta

“Lapegles”, Lēdmanes pagasts, Ogres novads
Biedrība "Aktīvās atpūtas centrs jauniešiem" logo

Biedrība “Aktīvās atpūtas centrs jauniešiem” dibināta 2009.gadā, kad tika uzsākta laukuma 6.8 ha platībā noma Lēdmanes pagastā un aizsākta tā labiekārtošana, lai piedāvātu aktīvās atpūtas iespējas.

Laukumā ir izveidots stilizēts bunkurs “Lapsas ala”, alpīnisma siena un šķēršļu josla, peintbola un lasertaga laukums, liels dīķis ūdens atrakcijām, daļēji pabeigta auto – moto trase. Izbūvēta 1. kategorijas šautuve, kurā pieejami dažādi pneimatiskie ieroči, arbaleti, loki, metamie naži un cirvji. Laukuma teritorijā ir izveidota autonomā elektroapgādes sistēma – 3 kW vēja ģenerators un 0.88 kW saules fotoelektriskie paneļi.

No 2012.- 2015.g. biedrība organizēja militārās sporta spēles – “Ogres un Bauskas garnizona ģenerāļa Pētera Radziņa kausa izcīņa starp skolu jauniešiem”. Laukumā regulāri notiek treniņi un nometnes  Aizkraukles un Ogres novada jaunsargiem. Tiek organizēti pārgājieni gan jaunsargiem, gan skolu jauniešiem, gan aktīviem pieaugušajiem. Notiek klases vakari un kolektīvu saliedēšanas pasākumi, braucieni ar laivām pa upēm. Aktīvs dzīvesveids ir vajadzīgs jebkura vecuma cilvēkam.

Esam izveidojuši vietu, kur aktīvi atpūsties un pēc tam mierīgi relaksēties. Pēc aktīvas lasertaga spēles var relaksēties karstā kublā dīķa malā. Izveidotas vairākas telšu apmetnes ar ugunskuru vietām, lai vienlaikus varētu notikt vairāki pasākumi.

Ar PPP “ZiedZeme” atbalstu esam ieguvuši ekipējumu, lai nometnes kļūtu mobilas, tās varētu organizēt ne tikai mūsu teritorijā, bet arī jebkurā citā vietā.

Biedrība “Aktīvās atpūtas centrs jauniešiem” 2011. gadā ieguvusi Sabiedriskā labuma statusu.

Biedrības mērķi – veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu bērniem un jauniešiem, nodrošinot militāro apmācību un aktīvās atpūtas iespējas, organizēt dažāda veida sporta un citus pasākumus, izveidot jauniešu un jaunsargu treniņu un atpūtas laukumu, sekmēt bērnu un jauniešu patriotisko audzināšanu.

Aicinām pievienoties mums. Kopā jautrāk.

Valdes priekšsēdētājs - Normunds Raubiška

Sīkāka informācija par biedrības aktivitātēm: 
http://www.aacj.lv/
https://www.facebook.com/aacj.lv/