Kreispuses

Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem, kuri deklarēti Ogres novadā, ir iespēja izmantot 5% atlaidi SIA "Kreispuses" precēm (bērnu apģērbiem, apaviem, zīdaiņu drēbītēm) veikalā Ogrē, Mālkalnes prospektā 3 (veikala "Elvi" telpās).

Veikalā iespējams iegādāties apğērbus un apavus pusaudžiem, maziem bērniem un zīdaiņiem.

Z/s “Kreispuses” ir ğimenes uzņēmums, kas ar bērnu apğērbu tirdzniecību nodarbojas jau 3 gadus. Uzņēmuma īpašnieki ir vecvecāki daudz mazbērniem. Saprotot, cik daudz maksā apģērba iegāde, uzņēmums cenšas saviem klientiem piedāvāt lētāko cenu bērnu uz zīdaiņu apģērbiem un apaviem Ogrē.

Uzņēmums jau 20 gadus nodarbojas arī ar viengadīgo un daudzgadīgo puķu stādu audzēšanu.

Darba laiks:
Darba dienās pl.11.00-18.00
Sestdienās pl.11.00-17.00
Svētdienās pl.12.00-15.00

Vairāk par uzņēmumu

e-pasts kreispuses@gmail.com, tālr.29608847, Whatsapp: +371 20397115 (planšete, interneta SIM)

www.kreispuses.lvwww.facebook.com/kreispuses

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.