Titulbilde

Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres Novadnieks lietotājiem ar QR kodu ir lieliska iespēja saņemt 15% atlaidi, iegādājoties biļetes uz Ogres teātra izrādēm!

Ogres teātris ir reģionāls repertuārteātris, kas darbojas Ogres Teātra telpā – 2018. gadā atklātā Ogres kultūrvietā. Ogres teātra radošo darbību raksturo kvalitatīva dramaturģiskā materiāla izvēle, vienota izrādes stilistika un muzikālais noformējums, psiholoģiska pieeja aktieru darbam ar lugas tēliem.

Teātris režisora Jāņa Kaijaka vadībā guvis panākumus, kritiķu atzinību un skatītāju mīlestību. Tostarp LNKC skatēs “Gada izrāde” izcīnīti godpilnie “Gada izrādes” 2015 (“Bernika projekts”), 2016 (“Cik svarīgi būt nopietnam”), 2018 (“Ivanovs”) tituli, neskaitāmus apbalvojumus guvuši arī Ogres teātra aktieri, kuri aktiermeistarību apguvuši režisora un pedagoga Jāņa Kaijaka vadībā. 2019. gadā teātris par izcilu darbību saņēmis Latvijā pirmo “Līvijas Akurāteres balvu”. 2020. gadā ar Ogres novada pašvaldības deputātu vienbalsīgu lēmumu teātrim piešķirts reģionāla jeb pilsētas teātra statuss.

Ogres teātra repertuārā ir tādas skatītāju iemīļotas un kritiķu novērtētas izrādes kā A. Čehova “Ivanovs”, “Rītdiena ir tālu” (pēc P. Barjē, Ž. P. Gredī lugas “Četrdesmit karāti”), Ž. Della, Ž. Sibleirasa “Lai dzīvo Bušona!”, “Vakars ar Kokto” pēc Ž. Kokto monodrāmu motīviem, H. Gulbja "Olivers" u.c. iestudējumi. 

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni Ogres Novadnieks lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē, saņemot savu unikālo QR kodu un to uzrādot uzņēmējam. Atlaides nesummējas. Karti jāuzrāda pirms pirkuma.

Vairāk informācijas:

https://www.ogresteatris.lv/

https://www.facebook.com/Ogresteatris

https://www.instagram.com/ogresteatris.lv

Ogres teātris