Ogres Ezītis 2022_kol

Bārs, kafejnīca “Ogres Ezītis miglā” Ogrē, Brīvības ielā 19, Ogres novadnieka un skolēna kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes “Ogres novadnieks” lietotājiem piedāvā 10% atlaidi, bet Ogres pilsētas svētkos augustā, 4.maijā un 18.novembrī - 15% atlaidi pirkumiem kafejnīcā “Ogres Ezītis miglā”.

Ogre ir pilsēta mierīgajiem, ģimeniskajiem, steidzīgajiem un nepieradinātajiem. Ja vieniem tā saistās ar Zilajiem kalniem, upju krastiem, pastaigām un atpūtu, tad otriem - ar nepieradināto dumpinieku garu un leģendām apvīto grupas “Pērkons” koncertu... Ogres Ezītis miglā jau kopš 2016. gada mājo pašā pilsētas sirdī - Brīvības ielā 19. Nenoliedzami, Ogres Ezītis ir kļuvis par īstu pilsētas dvēseli! Dzīvās mūzikas vakari, improvizācijas teātris, prāta spēles un dažādas tematiskās ballītes piesātina ogrēniešu atpūtas iespējas, bet tradicionālie Ežburgeri, sātīga karbonāde Ezīša gaumē un īpaši sezonālā ēdienkarte lutina ogrēniešu un pilsētas viesu garšas kārpiņas katru dienu no plkst. 12.00 līdz pat pēdējam viesim.

Iespējams, šī ir labākā vieta, kur nakts stundās meklēt atbildi uz jautājumu, vai viegli būt jaunam, savukārt ikdienā baudīt sātīgu maltīti, atvēsinošus dzērienus un iesākt darba nedēļu ar izcilu kafiju!

Jāpiebilst, ka Ogres Ezītis ir pilsētas patriots, jo atbalsta vietējās sporta komandas, jauniešu aktivitātes un aktīvi iesaistāmies pilsētas svētkos!

Informācija par uzņēmumu

Adrese: Ogre, Brīvības iela 19

E-pasts ogres.ezitis@gmail.com

tālr. +371 24 240 434.

Mājaslapa: www.ezitis.lv/, www.facebook.com/OgresEzitis/

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.

Kafejnīca "Ogres Ezītis Miglā"