Ogres novada Kultūras centrs

Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres Novadnieks lietotājiem ar QR kodu, iegādājoties biļetes klātienē Ogres novada Kultūras centra kasē vai Biļešu paradīzes kasēs, ir lieliska iespēja saņemt atlaides konkrētiem Ogres novada kultūras pasākumiem (lūgums sekot līdzi informācijai).

Ogres novada Kultūras centrs atrodas pašā Ogres sirdī. Teju 14 tūkstoš kvadrātmetru lielo ēku par savām mājām sauc 21 Ogres amatiermākslas kolektīvs – tie ir kori, deju kolektīvi, folkloras kopa, danču klubs, tautas lietišķās mākslas studija un fotoklubs. Šo kolektīvu dalībnieki ir tie, kuri ikdienā piepilda namu ar aktīvu, radošu darbošanos. Radošajā saimē kopā ar kultūras centra darbiniekiem ir vairāk nekā 1000 kultūras jomā strādājošo. Vidēji gadā Ogres novada Kultūras centrā notiek vairāk nekā 200 pasākumi. Ogrēniešiem un Ogres viesiem  kultūras centrā  tiek radīta iespēja satikties ar māksliniekiem, mūziķiem, aktieriem, nākt uz koncertiem, teātra izrādēm, kinofilmām, meistarklasēm un citām kultūras norisēm. Vērienīgajā, 1988. gadā celtajā Ogres novada Kultūras centra ēkā (arhitekti Oļgerts Krauklis un Biruta Burčika) pieejamas astoņas pasākumu norises vietas.

Apmeklētāju ērtībām uz lielākajiem pasākumiem Ogres novada Kultūras centrā biļetes ir iespējams iegādāties interneta vietnē www.bilesuparadize.lv, kā arī Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā.

Kontaktinformācija

Ogres novada pašvaldības iestāde “Ogres novada Kultūras centrs”, Ogre, Brīvības iela 15, LV-5001

E-pasts: kulturascentrs@okc.lv, tālr. 26543512, kases tālr. 65047740.

www.okultura.lv

https://www.facebook.com/OgresKulturasCentrs

https://www.instagram.com/okultura.lv/

Ogres novada Kultūras centrs