1 min klinika Ogre

Ātrās pieejamības medicīnas klīnika 1 Min. Klīnika atrodas Ogrē, Rīgas ielā 33, pie t/c “Rimi”. 1 Min. Klīnika strādā septiņas dienas nedēļā, arī brīvdienās un svētku dienās, no pulksten 7.00 līdz pat 23.00. Ogres novadnieka kartes īpašnieki klīnikā var saņemt 10% atlaidi konsultācijām.

Ātrās pieejamības klīnikā var saņemt diagnostiku un konsultācijas akūtu, dzīvību neapdraudošu saslimšanu gadījumos. Klīnikā var nodot laboratorijas analīzes, veikt ultrasonogrāfijas izmeklējumu, vakcināciju, brūču pārsiešanu, vērsties pēc palīdzības ērču piesūkšanās gadījumā vai sīko traumu aprūpes veikšanai, ir iespēja saņemt medikamentu e-recepti attālināti un citus pakalpojumus. Klīnikas speciālisti dodas pie pacientiem arī mājas vizītēs.

Pilnu klīnikas pakalpojumu klāstu var apskatīt klīnikas mājas lapā: http://www.1min.lv/

Ideju radīt Latvijā pirmo ātrās pieejamības klīnikas tīklu raksturo klīnikas dibinātāja un valdes priekšsēdētāja Ramona Mežale: “Pēdējos gados man arvien biežāk nācās saskarties ar situācijām, kad sapratu, cik svarīga ir iespēja saņemt medicīnas pakalpojumus ārpus mediķu ierastā darba laika, negaidot garās rindās. Ja cilvēkam rodas ar veselību saistītas akūtas problēmas, risinājums ir nepieciešams nekavējoties, nevis pēc dažām dienām vai nedēļām. Šādas iespējas Latvijā diemžēl trūka.”

Vairāk par uzņēmumu

adrese: Rīgas iela 33, Ogre

tālrunis: +371 25633233

www: http://www.1min.lv/

Atlaidi konsultācijai var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka karti vai lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot klīnikā.

1 min klinika Ogre