Latvijas pērle Ogre

SIA “Latvijas Pērles” piedāvā 5% atlaidi precēm savos dāvanu un suvenīru veikalos Ogrē Ogres novada iedzīvotāja kartes īpašniekiem un novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres novadnieks lietotājiem ar QR kodu.

Ar Latviju sirdī un dvēselē, tā pavisam īsi varētu raksturot SIA “Latvijas Pērles” sirdsdarbu. “Latvijas Pērles” lieliskā komanda meklē un ceļ gaismā dzimtenē atrodamās Pērles, jo ir patiesi lepna par to, ka vietējie cilvēki spēj radīt tik skaistus, kvalitatīvus un latviskus produktus, no kuriem staro latvieša mīlestība pret darbu un savu zemi.

SIA “Latvijas Pērles” veikalos var iegādāties Latvijā ražotus koka, ādas, stikla un tekstila izstrādājumus un adījumus, rotas, preces bērniem un daudzas citas lietas un produktus ikdienai un svētku reizēm. “Latvijas Pērles” ir radījušas īpašu suvenīru līniju Ogre, kas ir pieejama veikalos.

“Latvijas Pērles” saviem klientiem piedāvā ne tikai iegādāties dāvanas un suvenīrus, bet arī dāvanu saiņošanas un dāvanu servisa pakalpojumus – no dāvanas idejas līdz dāvanu piegādei!

SIA “Latvijas Pērles” Ogrē savu darbību sāka, atverot pirmo veikalu t/c “Ogres Prestižs” 2015. gadā, un turpina attīstīties. 2022. gadā “Latvijas Pērles” ir sastopamas jau 6 labākajos reģionālajos tirdzniecības centros visā Latvijā - Ādažos (t/c Apelsīns), Ķekavā (t/c Liiba), Ogrē (t/c Dauga, t/c Prestižs un Birojs), Siguldā (t/c Šokolāde) un Valmierā (t/c Rimi hipermārketā), kā arī interneta vidē www.latvijasperles.lv.
 

Informācija par veikaliem Ogrē

“Ogres Pērle” Ogrē, t/c Dauga Rīgas ielā 23
P. – S. 10.00 – 20.00, Sv. 10.00 – 18.00
e-pasts
 daugaogresperle@inbox.lv, tālr. +37123272333
www.facebook.com/ogresperle.lv


t/c Ogres Prestižs Mednieku ielā 21/23
P. – S. 10.00 – 20.00, Sv. 10.00 – 18.00
e-pasts ogresrabarbers@inbox.lv, tālr.+37125658111

www.facebook.com/www.latvijasperles.lv

Birojs Grīvas prospekts 4B,Ogrē
P. – P. 9.00-17.00, S-Sv. Brīvs
e-pasts
latvijasperles.noliktava@gmail.com, tālr.23999284
h
ttps://www.facebook.com/LatvijasPerles

 

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novada iedzīvotāja karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.