Metropole logo

Ogres novadnieka un skolēna kartes īpašnieki un novadā deklarētie iedzīvotāji, kuri izmanto lietotni "Ogres novadnieks", aicināti izmantot:

  • 10% atlaidi saulesbrillēm, briļļu ietvariem;
  • 10% atlaidi kontaktlēcām iegādei optikas salonā METROPOLE Mednieku ielā 21/23, Ogrē (atlaides nesummējas ar citām akcijām un piedāvājumiem).

Latvijā lielākais reģionālais optikas salonu tīkls METROPOLE par cilvēku acīm rūpējas kopš 2003. gada, un šobrīd ir viens no vadošajiem optikas pakalpojumu sniedzējiem valstī. Divdesmit darbības gadu laikā uzņēmums ir dinamiski audzis, un šobrīd varam uzņemt pacientus jau 40 salonos 28 Latvijas pilsētās, tostarp Ogrē. Šo gadu gaitā esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi un zinām, kā vislabāk parūpēties par Jūsu acīm!

Optikas saloni METROPOLE iedzīvotājiem nodrošina augstvērtīgu redzes servisu, kas ietver sevī pilnu redzes pārbaudi ar modernu aparatūru, visa veida briļļu izgatavošanu un kontaktlēcu piemeklēšanu.

Esat gaidīti mūsu salonos Rīgā, Mārupē, Ādažos Ķekavā, Liepājā, Ventspilī, Tukumā, Olainē, Jelgavā, Jūrmalā, Bauskā, Ogrē, Siguldā, Cēsīs, Valmierā, Valkā, Limbažos, Saldū, Alūksnē, Jēkabpilī, Saldū, Ādažos, Dobelē, Preiļos, Rēzeknē, Daugavpilī, Salaspilī, Ludzā, Jēkabpilī, Krāslavā un Kuldīgā, kur vienuviet iespējams atrast vairākus simtus briļļu ietvarus bērniem un pieaugušajiem, kvalitatīvas un modernas saulesbrilles, kā arī īpašu piedāvājumu kontaktlēcu lietotājiem!

Vairāk informācijas:
http://www. metropoleoptika.lv/

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.

Metropole 2003 kol