Alus darītava IndieJānis lete

Alus darītava “IndieJānies” piedāvā Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un novadā deklarētajiem mobilās lietotnes “Ogres novadnieks” lietotājiem doties ekskursijā pa alus darītavu - krogu Suntažu pagasta Upespilī, lai uzzinātu, kā top īsts alus.

Ierodoties lielākā vai mazākā kompānijā, alus darītavas īpašnieks Jānis Rudzītis jūs priecīgi sagaidīs, parādīs brūzi, pacienās ar visiem uz to brīdi pieejamajiem produktiem, izstāstīs visu tapšanas vēsturi un daudz citu noderīgu, vajadzīgu un nevajadzīgu informāciju. Piesakoties laicīgi, par atsevišķu samaksu tiks sarūpētas arī uzkodas. Brūzis atrodas 1810. gadā celtā Kastrānes muižas klētī, kurā pat ir notikušas 1905. gada revolucionāru sapulces. Diemžēl ložu caurumu sienās vairs nav.

Ekskursijas laikā ar novadnieka karti vai mobilās lietotnes “Ogres novadnieks” QR kodu (novadā deklarētajiem iedzīvotājiem) maksājiet tikai par degustēto alu, 6 eiro no cilvēka.

Apmeklējums jāpiesaka iepriekš, zvanot uz tālr. +371 29760218.

 

Informācija par uzņēmumu

Adrese Ogre novads, Suntažu pagasts, Upespils

E-pasts indiejanis@gmail.comtālr. +371 29760218.

Mājaslapa indiejanis.mozello.lv/Facebook IndieJānis

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.

IndieJānis alus darītava