Mobilā lietotne "Ogres novadnieks"

Ogres pilsētas svētkos Ogres novada pašvaldība atklāja Ogres novada iedzīvotāja karti un arī mobilo lietotni “Ogres novadnieks”.

Mobilā lietotne ir ērts veids, kā Ogres novada iedzīvotājiem un viesiem saņemt informāciju par novada aktualitātēm, novadā notiekošajiem pasākumiem, tūrisma objektiem un maršrutiem, autobusu maršrutu sarakstiem, kā arī par Ogres novadnieka kartes priekšrocībām.

Ar lietotnes palīdzību uzņēmēji var ātri un ērti informēt novadniekus par īpašajiem piedāvājumiem un akcijām Ogres novadnieka kartes lojalitātes programmā (vairāk informācijas ŠEIT).

Svarīgi, ka ar mobilo lietotni var elektroniski iesniegt pieteikumu Ogres novada iedzīvotāja kartes saņemšanai.

Tāpat lietotne nodrošina atgriezeniskās saites veidošanu, iedzīvotājiem un viesiem piedāvājot piedalīties aptaujās un ērti iesniegt ierosinājumus novada vides pilnveidošanai.

Laika gaitā mobilās lietotnes saturs tiek pastāvīgi papildināts.

Mobilā lietotne “Ogres novadnieks” ir pieejama Google Play (Android ierīču lietotājiem) un App Store (iOs ierīču lietotājiem). Visu lietotnes priekšrocību izmantošanai ir iespēja autorizēties, izmantojot Ogres novadnieka karti vai kādu no piedāvātajām internetbankām.

Lietotne izstrādāta sadarbībā ar SIA “Latvijas Mobilais Telefons” (LMT).

Egils Helmanis, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs: “Mobilā lietotne veicina moderno tehnoloģiju izmantošanu ikdienā, ir mūsdienīgs rīks operatīvai saziņai ar pašvaldību un nepieciešamās informācijas iegūšanai. Mobilā lietotne ir izveidota gan vizuāli patīkama, gan saturiski atbilstoša. Šādam komunikācijas rīkam ir nākotne.”   

 

“LMT izveidotā viedo pilsētu platforma piedāvā plašas iespējas ne tikai pašvaldības saziņai ar iedzīvotājiem, bet arī dažādu pakalpojumu integrēšanai mobilajā vidē. Viedtālrunis ir jau ierasta un ērta vide norēķiniem, noderīgs rīks dažādiem autentifikācijas risinājumiem, kā arī tūrisma pakalpojumiem un citām pašvaldības, vietējo uzņēmumu un sabiedrisku organizāciju aktivitātēm. Ņemot vērā, ka jau gandrīz 70 % iedzīvotāju ikdienā lieto viedtālruni, tas kļūst par arvien svarīgāku instrumentu arī iedzīvotāja – pašvaldības mijiedarbībā,” Juris Binde, LMT prezidents.