Ķeipenes piparkūkas

Ogres novadnieka un skolēna kartes īpašnieki un novadā deklarētie iedzīvotāji, kuri izmanto lietotni "Ogres novadnieks", aicināti izmantot 10% atlaidi no ekskursijas cenas Ķeipenes piparkūku studijā Ķeipenē. Atlaidi var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.

Uzņēmums IK "Ķeipenieši" ir pazīstams ar gardajiem kārumiem - piparkūkām, kuras veidotas dažādām gaumēm - gan lieliem, gan maziem - cilvēkiem ar labu humora izjūtu.

IK "Ķeipenieši" gardo piparkūku garnēšanā tiek izmantotas tikai dabīgas sulas, t.i., tajās nav pārtikas krāsvielu, kas ir šī uzņēmuma galvenā atšķirība no pārējiem, kas nodarbojas ar piparkūku cepšanu. Turklāt visi zīmējumi uz tām ir unikāli, jo tiek zīmēti ar roku.

2017. gada sākumā uzņēmums atvēra arī savu piparkūku studija, kurā laipni aicinātas skolēnu grupas un citi interesenti lielākā cilvēku pulkā! Uzņēmumā iespējams vērot piparkūku tapšanas procesu un izmēģināt savu roku veiklību piparkūku veidošanā.

“Mūsu piparkūku cepšanas un garnēšanas tradīcijas aizgūtas no manas vecmāmiņas, kura savu recepti nodeva manai mammai. Vēl būdama pavisam maza, arī es uzsāku savu konditora karjeru. Un šobrīd to pārmanto arī manas meitas. Man ir prieks, ka varam padalīties ar šo piparkūku tapšanas stāstu arī ar citiem," stāsta IK "'Ķeipenieši" īpašniece Ilze Andriksone.

Vairāk par uzņēmumu

Adrese Ogres novads, Ķeipenes pagasts, „Atpūtas”, LV – 5062.

E-pasts unida@inbox.lv, tālr. 22002115, 26278778.

Mājaslapa https://www.keipenespiparkukas.lv, Facebook - Ķeipenes piparkūkas.

Ķeipenes piparkūkas
Ķeipenes piparkūkas, saimnieki