Manas garšas 2022

SIA “Manas Garšas” ražotnes veikalā Ogrē, Akmeņu ielā 45, Ogres novadnieka kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres novadnieks lietotājiem piedāvā 10% atlaidi produkcijai SIA “Manas Garšas” ražotnē Akmeņu ielā 45 un tirdziņos vai gadatirgos, kurus uzņēmums apmeklē, kā arī “Manas Garšas” rīkotajiem pasākumiem.

Uzņēmums tika dibināts 2014. gadā, taču par tā īsto dzimšanas dienu tiek uzskatīts 2017. gads, kad ar jaunu enerģiju un sparu “Manas Garšas” tika atjaunotas, paplašinot darbības jomas.

“Savai darbībai izvēlējāmies skaisto Ogres pilsētu! Jau pašā sākumā “Manas Garšas” tika radītas ar domu piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem augstākās kvalitātes produktus, turklāt – svaigi maltus, maisītus, pēc mūsu pašu inovatīvām receptēm izstrādātus. Mēs nekad neesam baidījušās eksperimentēt – kombinējot Latvijā audzētus produktus ar pavisam eksotiskām garšvielām, piemēram, upeņu pulveri no Krimuldas ar Tasmānijas pipariem no Austrālijas! Ideju nekad nav trūcis un, ar tām pārņemti, iedvesmojam arī citus!” atklāj SIA “Manas Garšas” dibinātāja un īpašniece, kā arī sertificēta uztura speciāliste, skrīveriete Baiba Grīnberga.

SIA “Manas Garšas” piedāvā augstas kvalitātes garšvielas, garšvielu maisījumus, neparastus un reti sastopamus sāls veidus, eksotiskus piparus, nerafinētu cukuru (kokosziedu, panela, kļavu), kā arī plašu dāvanu klāstu, kas ir gan praktiskas, gan skaistas. Savukārt uzņēmumiem ir iespēja iegādāties reprezentatīvas dāvanas un korporatīvajos pasākumos iekļaut garšvielu meistarklasi kā vienu no atraktīviem pasākumiem. Meistarklases tiek organizētas gan ar pavārmākslas speciālistiem, gan unikālu un individuālu garšvielu maisījumu pagatavošanas meistarklases (klātienē Ogrē vai izbraukumos pie klientiem), apgūstot un iepazīstot jaunas atziņas un prasmes garšu pasaulē. Ir jau izveidojusies lieliska sadarbība ar dažādām skolām un tehnikumiem, kuros jaunieši apgūst pavārmākslu!

Manas garšas 2022

Uzņēmums saviem klientiem piedāvā arī tādu interesantu iespēju kā mājaslapā manasgarsas.lv izveidot pašam savu unikālu garšvielu vai tējas maisījumu, kas tiks pagatavots un to varēs iegādāties. Tiek izgatavotas arī dāvanas – mazākas un lielākas stikla kolbiņas, pildītas ar garšvielām, kā arī gardas tējas, pildītas stikla burciņās. Lieliska dāvana jebkuram garšmīlim ir “Manas Garšas” dāvanu karte! To šobrīd var iegādāties gan taustāmā, gan e-formātā. Tāpat popularitāti ir guvušas mūsu 10, 20 un 30 Garšu Pārsteiguma kastes!

“Mūsu izpratnē pasaule ir krāsaina un pārsteigumu pilna, tā piedāvā atklāt arvien jaunas vietas, krāsas, smaržas un garšas. Mēs vēlamies radīt vidi, kurā mūsdienu patērētājam ir izvēles brīvība, iespēja pašam noteikt savas vēlmes un garšas, kurā produkta kvalitātei, tā vērtībai ir noteicošā loma,” atklāj B. Grīnberga.

Uzņēmuma mērķis ir kļūt par tādu, kas maina mūsdienu patērētāja iepirkšanās paradumus, patērētājiem piegādā inovatīvus produktus un iepirkšanās risinājumus.

“Manas Garšas” produkcija iegādājama ne tikai internetveikalā www.manasgarsas.lv un klātienē (ražotnes veikalā) Akmeņu ielā 45, Ogrē, arī veikalos “Latvijas Pērles”, “Stockmann”, “LĀČI”, kā arī citos mazākos veikaliņos visā Latvijā.

SIA “Manas Garšas” sniedz arī 15% atlaidi senioriem un 10% atlaidi tiem, kuri nāk iepirkties ar savu iepakojumu!

 

Vairāk par uzņēmumu

Darba laiks: darba dienās pl.10.00 – 17.00, sestdienās pl.10.00 – 16.00

Adrese: Ogre, Akmeņu iela 45

Tālrunis +371 29 158 362, e-pasts klientiem@manasgarsas.lv

www: manasgarsas.lv/, www.facebook.com/manasgarsas.lv

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.