Aizkaru veikals Volantes

Ogres novadnieka kartes turētājiem un mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem, kuri deklarēti Ogres novadā, ir iespēja izmantot 10% atlaidi gatavajiem izstrādājumiem SIA “Volantes” aizkaru veikalā-darbnīcā Brīvības ielā 38, Ogrē.

Darba laiks:
Otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās pl.10.00-13.00; 14.00-17.30
Sestdienās pl.10.00-14.00
Pirmdienās, svētdienās - slēgts

SIA "Volantes" piedāvā: 

  • aizkari, aizkaru audumi, stangas, žalūzijas; 
  • dizainera pakalpojumi, izbraukums pie klienta; 
  • aizkaru, gultu pārklāju, galdautu šūšana; 
  • piegāde un uzstādīšana; 
  • apģērbu šūšana un labošana; 
  • šūšanas kursi.

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.