Aizkaru veikals Volantes

SIA “Volantes” salonveikalā – darbnīcā Ogrē, Brīvības ielā 38, Ogres novadnieka kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres novadnieks lietotājiem piedāvā 10% atlaidi gatavajiem izstrādājumiem.

SIA “Volantes” piedāvā: 

  • aizkari, aizkaru audumi, stangas, žalūzijas; 
  • dizainera pakalpojumi, izbraukums pie klienta; 
  • aizkaru, gultu pārklāju, galdautu šūšana; 
  • piegāde un uzstādīšana; 
  • apģērbu šūšana un labošana; 
  • šūšanas kursi.

Darba laiks:
Otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās pl.10.00-13.00; 14.00-17.30
Sestdienās pl.10.00-14.00
Pirmdienās, svētdienās - 21

Informācija par uzņēmumu

adrese: Ogre, Brīvības iela 38

e-pasts volantes@inbox.lv, tālr. 29806770 

www: www.volantes.lv

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.