Dāvanu veikals ALshop

No 2018. gada oktobra dāvanu veikals “ALshop” Ogrē, Skolas ielā 16 Ogres novadnieka un skolēnu kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem lietotnes “Ogres novadnieks” aplikācijas lietotājiem piedāvā 10% atlaidi precēm (akcijas precēm atlaide netiek piemērota).

Dāvanu veikals “ALshop” ir ģimenes uzņēmums, kas darbojas kopš 2016. gada 1. marta. Veikalā ir  dāvanas gan lieliem, gan maziem. Preču sortimentā ir dažādas rotaļlietas, svētku noskaņai - hēlija baloni, galantērijas preces (ādas maki, siksnas un lietussargi), plašs gultasveļas komplektu piedāvājums, Vācijā ražoti ārstnieciskie krēmi, kā arī citas noderīgas lietas.

Veikalā ir iespējams iegādāties arī dāvanu kartes.     

Darba laiks:
darba dienās 11.00-18.00
S. 11.00-15.00

Informācija par uzņēmumu

adrese: Ogre, Skolas iela 16

e-pasts alshop.lv@gmail.com, tālr.  +371 29401080+371 26803287

www: www.facebook.com/alshop.lv/

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novada iedzīvotāja vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.