Šūšanas salons Valērija kleita

IU “Valērija B” šūšanas darbnīcā “Valērija” Ogrē, Brīvības ielā 21, 2. stāvā, Ogres novadnieka un skolēna kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres novadnieks lietotājiem piedāvā 10% atlaidi ziemas virsdrēbju šūšanai.

Šūšanas salons “Valērija” Ogrē darbojas kopš 1999. gada, tagadējā atrašanās vietā Brīvības ielā 21 – no 2005. gada. Salona īpašniece ir Valērija Baltā, kurai šūšana ir sirdslieta jau vairāk nekā 50 gadus.

“Man patīk izstrādājuma tapšanas process, pārrunas ar klientu modeļa izvēles laikā, tāpēc šuju arī pati,” atklāj V.Baltā.

Salonā strādā arī meistares Maruta Hmeļevska un Baiba Matisone, kurām ir vairāk nekā 20 gadu pieredze individuālo apģērbu šūšanā un kuras mīl savu darbu.

Šūšanas salonā tiek piedāvāta iespēja uzšūt sieviešu apģērbu – kleitas, vakarkleitas, līgavu kleitas, kostīmus, bikses, tautas tērpus un skatuves tērpus; vīriešu apģērbu – kreklus, bikses, kaklasaites, tauriņus.

Salona darba laiks darba dienās plkst.10.00 – 18.00, sestdienās pēc pieraksta.

Vairāk informācijas, zvanot 65021017, 26544688 (Valērija), 26534789
(Maruta), 29855342 (Baiba).

Informācija par uzņēmumu

adrese: Ogre, Brīvības iela 21, 2.stāvs

e-pasts velerija.balta@inbox.lv 

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka vai skolēna karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.

Salons Valērija