Kontakti

Atrašanās vieta

Upes prospekts 16, Ogre, LV-5001

Darbinieki

Anna Avena

Nodaļas vadītāja - 2.stāvs, 285.kab.
anna.avena [at] ogresnovads.lv

Vecākā sociālā darbiniece – Ilona Meijere (26179145, ilona.meijere@ogresnovads.lv
Sociālā aprūpētāja – Anita Bukovska (29520479, anita.bukovska@ogresnovads.lv)
Klientu pieņemšanas laiks Ogrē (Upes pr. 16):
Pirmdiena  13.00 – 17.00
Otrdiena  9.00 – 12.00
Trešdiena  13.00 – 16.00
Ceturtdiena  9.00 – 12.00

Sociālā darbiniece – Marika Stepāne (22027666, 65046345, marika.stepane@ogresnovads.lv)
Sociālā darbiniece – Marika Skrule (28807868, marika.skrule@ogresnovads.lv)
Sociālā darbiniece – Solvita Piebalga (22312551, 65055198, solvita.piebalga@ogresnovads.lv)
Sociālā darbiniece – Aiga Farino (65055189, aiga.farino@ogresnovads.lv)
Klientu pieņemšanas laiks Ogrē (Upes pr. 16):
Pirmdiena  13.00 – 17.30
Otrdiena  9.00 – 12.00
Trešdiena  13.00 – 16.00
Ceturtdiena  9.00 – 12.00

Sociālā darbiniece – Judīte Jemeļjanova (65038896, 26604961, judite.jemeljanova@ogresnovads.lv)
Klientu pieņemšanas laiks Ķegumā (Komunālā iela 3):
Pirmdiena  8.00 – 12.00 / 12.45 – 17.00
Ceturtdiena  8.00 – 12.00 / 12.45 – 17.00
Klientu pieņemšanas laiks Rembatē (nepāra nedēļa) (Lielvārdes iela 3):
Trešdiena  8.00 – 12.00
Klientu pieņemšanas laiks Birzgalē (pāra nedēļa) (Lindes iela 2):
Trešdiena  13.00 – 16.00

Sociālā darbiniece – Gunta Kostina (28681334, 65020836, gunta.kostina@ogresnovads.lv)
Sociālā darbiniece – Lelde Vaivade (28681269, 65020837, lelde.vaivade@ogresnovads.lv)
Klientu pieņemšanas laiks Lielvārdē(Raiņa iela 11a):
Pirmdiena  8.00 – 12.00 / 13.00 – 18.00
Ceturtdiena  8.00 – 12.00 / 13.00 – 17.00

Sociālā darbiniece – Inga Orbidāne (29552466, inga.orbidane@ogresnovads.lv)
Klientu pieņemšanas laiks Madlienā (“Pagastmāja”):
Pirmdiena  13.00 – 17.00
Klientu pieņemšanas laiks Suntažos (“Tautas nams”):
Otrdiena  9.00 – 12.00 / 12.45 – 14.00
Klientu pieņemšanas laiks Krapē (Pagasta pārvalde):
Trešdiena  9.30 – 12.00
Klientu pieņemšanas laiks Lauberē (Ozolu iela 3):
Ceturtdiena  13.30 – 16.00


Sociālā darbiniece – Rita Vitenberga (65029172, rita.vitenberga@ogresnovads.lv)
Klientu pieņemšanas laiks Meņģelē (“Pagastmāja”):
Pirmdiena  13.00 – 17.00
Otrdiena  9.00 – 12.00
Ceturtdiena  9.00 – 12.00
Klientu pieņemšanas laiks Ķeipenē (Pagasta pārvalde):
Trešdiena  8.30 – 12.00
Klientu pieņemšanas laiks Taurupē (Bērzu iela 6):
Trešdiena  13.00 – 17.00

Sociālā darbiniece – Biruta Andersone (20217629, 65058632, biruta.andersone@ogresnovads.lv)
Klientu pieņemšanas laiks Lēdmanē (“Pagastmāja”):
Pirmdiena  9.00 – 12.00 / 13.00 – 17.00
Trešdiena  9.00 – 12.00 / 13.00 – 17.00
Klientu pieņemšanas laiks Jumpravā (Daugavas 6):
Ceturtdiena  10.00 – 14.00