Ģimeniska svinību un atpūtas vieta “Oranžērija Bekuciems” piedāvā 10% atlaidi telpu īrei Ogres novada iedzīvotāja kartes īpašniekiem un novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres Novadnieks lietotājiem ar QR kodu.

“Oranžērija Bekuciems” ir  tūrisma aģentūras SIA “Baltic DMC Group” struktūrvienība, kas atrodas saimnieces Evijas Pugačas dzimtas īpašumā – Bekuciemā Ogres novada Tomes pagastā.

Mums vienmēr ir paticis svinēt dzīvi, uzņemt viesus, kopā kūpināt zivis, žāvēt gaļu, vārīt uz ugunskura zupu. Pēc labas maltītes mēs mēdzam paspēlēt futbolu, iet uz mežu pēc bekām vai pastaigāties uz Daugavmalu, savukārt vakarā neliedzam sev pirts pērienu ar smaržīgām slotiņām un peldi dīķī. Lai maltīti zem zvaigžņotām debesīm varētu baudīt visa gada garumā, nolēmām ierīkot īpašu svinību vietu “Oranžēriju Bekuciems”. Brauc ciemos, izbaudi lauku šarmu un svini dzīvi vienā no romantiskākajām svinību vietām – “Oranžērijā Bekuciems!” aicina saimnieki.

Ko piedāvā “Oranžērija Bekuciems”?

  • svinēt savus dzīves skaistākos notikumus - kāzas, krustabas, dzimšanas dienas, bērniņa raudzības, fotosesijas;
  • atpūsties pie dabas, gatavot ēst un pašiem saklāt skaistu svētku galdu;
  • organizēt korporatīvos pasākumus;
  • iepazīstināt ārzemju tūristu grupas ar latviešu tautas tradīcijām un dzīvesveidu.

Oranžērija ir apsildāma un darbojas visu gadu. Tās platība ir 4x6m un tajā ērti var justies nelielas kompānijas līdz 15 personām. Tā ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo atpūtai - mēbelēm, traukiem, galda piederumiem, kafijas aparātu un tējkannu, bezvadu bluetooth skaļruni, ledusskapi, plediem, svečturiem, svecēm, vāzēm, bērnu barošanas krēsliņi utt. 

Ap oranžēriju ir plaša teritorija, kurā var atpūsties liels skaits cilvēku. Te ir pļavas, dīķis, āras atpūtas vieta, pirts un pirts nojume, grils, kūpinātava, ugunskura vieta un ugunskura zupas vieta, pļavas altāris, bērnu spēļu laukums, pļavas futbols, āras labierīcības. Blakus ir sēņošanas un pastaigu vietas Bekuciema slavenajos mežos. No saimnieces vasaras sezonā var sarunāt  zaļumus, garšaugus un zāļu tēju. 

Oranžērija Bekuciems” ir tūrisma aģentūras struktūrvienība, līdz ar to klientiem tiek piedāvāti arī dažādi papildu pakalpojumi - transfēri, naktsmītnes, ekskursijas, pasākumu organizēšana u.c.

Vietas apmeklēšanai nepieciešama iepriekšēja rezervēšana. 

 

Vairāk par uzņēmumu

adrese: “Vasariņas”, Tomes pagasts, Ogres novads, LV-5020.

Google map koordinātes: RH49+G2

tālr.26898993 (Evija Pugača), e-pasts orangery@balticdmc.com.

www:  lv.balticdmc.com/orangeria www.facebook.com/Bekotava www.instagram.com/oranzerija_bekuciems

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni Ogres Novadnieks lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, ko saņem novadā deklarētie iedzīvotāji, un to uzrādot uzņēmējam.

Oranžērija Bekuciems