Izklaides parks “Avārijas brigāde” Ogres novadnieka kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres novadnieks lietotājiem piedāvā 10% atlaidi sezonas abonementa iegādei (izmantojama parka kasē).

Izklaides parks “Avārijas brigāde” šogad ir atvērts no 11. maija un apmeklētājus gaidīs līdz pat 6. oktobrim.

Izklaides parks “Avārijas brigāde” piedāvā izklaižu klāstu ģimenēm ar bērniem jebkurā vecumā. Avārijas brigādes pilsētiņā ir iespēja satikt iecienītākos multfilmu varoņus Bembelātu, Poteriku un Sīlinku. Parkā iespējams iepazīt aizvēsturisko pasauli vairāk kā 1000 metru garā dinozauru dabas takā, sastopot milzīgo brontozauru, mežonīgo tiranozauru un citus dinozaurus, kā arī doties pastaigā pa mākslinieces Vladlenas veidoto Spoku stāstu taku.

Parka apmeklētāji var izbaudīt milzu šūpoļu atrakciju – svārstu, kas spēj apgriezties par 360 grādiem, piedzīvojumus virtuālajā realitātē, doties dinamiskā braucienā ar kāpuru, elektroauto, velokartu vai kamerām dažādās trasēs, griezties reibinošā Twister, ķēžu vai lidmašīnu karuselī. Tiek piedāvāta arī lāzertaga spēle, var iemēģināt roku minigolfā vai lāzeršautuvē, pārvarēt šķēršļus virvju trasē, izlēkāties pa batutiem – spilveniem, ūdens spilveniem, izbraukt ar ūdens katamarāniem un izbaudīt daudzas citas aizraujošas atrakcijas. Iestājoties siltākiem laika apstākļiem, neaizmirstamas emocijas sniedz atpūta milzīgajās ERGO ūdenspasaules atrakcijās. 

Sākot ar jūniju, darbu uzsāks vairākas jaunas atrakcijas gan mazajiem gan arī pieredzejušiem atrakciju mīļotājiem.

ABPark superīgākā vasaras diena šogad paredzēta 11. augustā, kad kā galvenie mākslinieki uzstāsies Bermudu divstūris, Snick Dance Company un Street Warriors. Protams, kā parasti, būs arī daudz citu viesu.

Visas atrakcijas iespējams apskatīt: https://www.abpark.lv/ab-park/atrakcijas

Izklaides parkā “Avārijas brigāde” var gardi paēst, panašķoties ar kārumiem un iegādāties arī interesantus suvenīrus vai rotaļlietas, tiek piedāvāta iespēja arī nosvinēt svētkus.

Iegādājies sezonas abonementu un apmeklē parku bez ierobežojuma visu sezonu! 

Parka “Avārijas brigāde” darba laiks 2024. gadā:

 • 11.05.24 - 31.05.24
  Sestdien, svētdien: 10:00 - 19:00
  Darba dienās 10:00 - 17:00 - tikai iepriekš pieteiktām skolēnu grupām.

 • 1.06.24 - 1.09.24
  Katru dienu 10:00 - 19:00
   
 • 2.09.24 - 6.10.24
  Sestdien, svētdien: 10:00 - 19:00
  Darba dienās - 10:00 - 17:00 - tikai iepriekš pieteiktām skolēnu grupām.

Vairāk par uzņēmumu:

adrese: ABpark, Lēdmanes pagasts, Ogres novads. Parks atrodas autoceļa P80 Tīnūži – Koknese malā pie nobrauktuves uz Madlienu.

tālrunis: +371 27 336 600

e-pastsinfo@abpark.lv

wwwwww.abpark.lvwww.facebook.com/abparklv

Atlaidi sezonas abonementam var saņemt, parka kasē uzrādot Ogres novadnieka karti vai lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot parka kasē.

AB Parks
AB Parks
Izklaides parka Avārijas brigāde 2022. gada sezonas video