Izklaides parks “Avārijas brigāde” Ogres novadnieka kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres novadnieks lietotājiem piedāvā 10% atlaidi sezonas abonementa iegādei (izmantojama parka kasē).

Izklaides parks “Avārijas brigāde” šogad ir atvērts no 6. maija un apmeklētājus gaidīs līdz pat 1. oktobrim.

Izklaides parks “Avārijas brigāde” piedāvā izklaižu klāstu ģimenēm ar bērniem jebkurā vecumā. Avārijas brigādes pilsētiņā ir iespēja satikt iecienītākos multfilmu varoņus Bembelātu, Poteriku un Sīlinku. Parkā iespējams iepazīt aizvēsturisko pasauli vairāk kā 1000 metru garā dinozauru dabas takā, sastopot milzīgo brontozauru, mežonīgo tiranozauru un citus dinozaurus, kā arī doties pasaku un varoņu pasaulē Cālis.lv stāstu takā.

Parka apmeklētāji var izbaudīt milzu šūpoļu atrakciju – svārstu, kas spēj apgriezties par 360 grādiem, piedzīvojumus virtuālajā realitātē, doties dinamiskā braucienā ar kāpuru, elektroauto, velokartu vai kamerām dažādās trasēs, griezties reibinošā Twister, ķēžu vai lidmašīnu karuselī. Tiek piedāvāta arī lāzertaga spēle, var iemēģināt roku minigolfā vai lāzeršautuvē, pārvarēt šķēršļus virvju trasē, izlēkāties pa batutiem – spilveniem, ūdens spilveniem, izbraukt ar ūdens katamarāniem un izbaudīt daudzas citas aizraujošas atrakcijas. Iestājoties siltākiem laika apstākļiem, neaizmirstamas emocijas sniedz atpūta milzīgajās ERGO ūdenspasaules atrakcijās.

Visus priecēs 2022. gadā atvērtās pavisam jaunās atrakcijas – RIOT virtuālā realitāte un dinamiskā EHR Surf atrakcija. Arī šīs sezonas laikā parkā plānoti jaunumi.

Visas atrakcijas iespējams apskatīt: https://www.abpark.lv/ab-park/atrakcijas

Izklaides parkā “Avārijas brigāde” var gardi paēst, panašķoties ar kārumiem un iegādāties arī interesantus suvenīrus vai rotaļlietas, tiek piedāvāta iespēja arī nosvinēt svētkus.

Nu jau par tradīciju kļuvusi ABpark Superīgākās vasaras dienas, kas šogad notiks 16. jūlijā, kad parka apmeklētājus izklaidēs grupa “Musiqq” un Reiks, kā arī daudz citu viesu!

Iegādājies sezonas abonementu un apmeklē parku bez ierobežojuma visu sezonu! 

Parka “Avārijas brigāde” darba laiks 2023. gadā:

  • 6.05.2023. - 2.06.2023.

Sestdiena, svētdiena: plkst.10.00 – 19.00, darba dienās: plkst.10.00 – 17.00 tikai iepriekš pieteiktām skolēnu grupām. (Informācija par pietikšanos skolēnu grupām: www.abpark.lv/jaunumi/abpark-darba-laiks-2023-gada-pavasari-un-skolenu-ekskursijas-6705)

  • 3.06.2023. - 3.09.2023. 

Katru dienu: plkst.10.00 – 19.00.

  • 4.09.2023 - 1.10.2023

Sestdiena, svētdiena: plkst.10.00 – 19.00, darba dienās: plkst.10.00 – 17.00 tikai iepriekš pieteiktām skolēnu grupām.

Vairāk par uzņēmumu:

adrese: ABpark, Lēdmanes pagasts, Ogres novads. Parks atrodas autoceļa P80 Tīnūži – Koknese malā pie nobrauktuves uz Madlienu.

tālrunis: +371 27 336 600

e-pastsinfo@abpark.lv

wwwwww.abpark.lvwww.facebook.com/abparklv

Atlaidi sezonas abonementam var saņemt, parka kasē uzrādot Ogres novadnieka karti vai lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot parka kasē.

AB Parks
AB Parks
Izklaides parka Avārijas brigāde 2022. gada sezonas video