AB Parks

Izklaides parks "Avārijas brigāde" Ogres novadnieka kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres novadnieks lietotājiem piedāvā 10% atlaidi sezonas abonementa iegādei (izmantojama parka kasē).

Izklaides parks “Avārijas brigāde” ir atvērts no 30. aprīļa un apmeklētājus gaidīs līdz 2. oktobrim.

Izklaides parks “Avārijas brigāde” piedāvā izklaižu klāstu ģimenēm ar bērniem jebkurā vecumā. Avārijas brigādes pilsētiņā ir iespēja satikt iecienītākos multfilmu varoņus Bembelātu, Poteriku un Sīlinku. Parkā iespējams iepazīt aizvēsturisko pasauli vairāk kā 1000 metru garā dinozauru dabas takā, sastopot milzīgo brontozauru, mežonīgo tiranozauru un citus dinozaurus, kā arī doties pasaku un varoņu pasaulē Cālis.lv stāstu takā.

ABpark apmeklētāji var izbaudīt milzu šūpoļu atrakciju – svārstu, kas spēj apgriezties par 360 grādiem, piedzīvojumus virtuālajā realitātē, doties dinamiskā braucienā ar kāpuru, elektroauto, velokartu vai kamerām dažādās trasēs, griezties reibinošā Twister, ķēžu vai lidmašīnu karuselī. Tiek piedāvāta arī lāzertaga spēle, var iemēģināt roku minigolfā vai lāzeršautuvē, pārvarēt šķēršļus virvju trasē, izlēkāties pa batutiem – spilveniem, ūdens spilveniem, izbraukt ar ūdens katamarāniem un izbaudīt daudzas citas aizraujošas atrakcijas. Kopš 2021. gada siltā laikā neaizmirstamas emocijas sniegs atpūta milzīgajās ERGO ūdenspasaules atrakcijās.

Izklaides parkā “Avārijas brigāde” var gardi paēst, panašķoties ar kārumiem un iegādāties arī interesantus suvenīrus vai rotaļlietas, tiek piedāvāta iespēja arī nosvinēt svētkus.

Arī 2022. gadā ABpark atrakciju klāstu papildinās vairāki jaunumi – daudz ietilpīgākas virtuālās realitātes atrakcijas un dinamiskā Surf atrakcija.

Neaizmirstiet rezervēt datumus ABpark vasaras superīgajām dienām – 03.07.,17.07. un 07.08., kad apmeklētājus priecēs daudz dažādi parka viesi ar saviem priekšnesumiem, atrakcijām un mūziku. Šogad ABpark superīgajās vasaras dienās uzstāsies Intars Busulis un Abonementa orķestris, Bermudu divstūris, Musiqq, Reiks, Triānas parks un citi mākslinieki.

Iegādājies sezonas abonementu un apmeklē parku bez ierobežojuma visu sezonu! 

 

Parka “Avārijas brigāde” darba laiks 2022. gadā:

  • 30.05.2022. - 04.09.2022.

Katru dienu plkst.10.00 – 19.00.

  • 05.09.2022. - 02.10.2022.

Sestdiena, svētdiena plkst.10.00 – 19.00.

Darba dienās plkst. 10.00 – 17.00 tikai iepriekš pieteiktām skolēnu grupām.

 

Vairāk par uzņēmumu

adrese: ABpark, Lēdmanes pagasts, Ogres novads. Parks atrodas autoceļa P80 Tīnūži – Koknese malā pie nobrauktuves uz Madlienu.

tālrunis: +371 27 336 600

e-pasts: info@abpark.lv

www: www.abpark.lv, www.facebook.com/abparklv

 

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka karti lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.

AB Parks
AB Parks