Dzīvības poga

SIA „Dzīvības poga” piedāvā 10% atlaidi abonēšanas maksai pirmajiem trīs mēnešiem Ogres novada iedzīvotāja kartes īpašniekiem un mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem, kuri deklarēti Ogres novadā.

SIA „Dzīvības poga” ar portatīvu un stacionāru ierīču palīdzību nodrošina klientiem iespēju nelaimes brīdī operatīvi sazināties ar diennakts zvanu centru, tādējādi pēc iespējās ātrāk saņemot neatliekamo medicīnisko palīdzību un tuvinieku atbalstu. Šī iespēja tiek nodrošināta ar SOS pogas palīdzību, kas ir ātrāks un vieglāks veids, kā izziņot trauksmi salīdzinājumā ar citiem komunikācijas līdzekļiem (piemēram telefonu), un atšķirībā no tiem vienmēr atrodas klienta aizsniegšanas robežās – uz rokas (rokassprādzes veidā), vai ap kaklu (kulona veidā).

„Dzīvības pogas” mērķis ir uzlabot vecāku cilvēku un cilvēku ar ierobežotām iespējām dzīves kvalitāti. Ļaut viņiem piekopt aktīvāku, daudzveidīgāku un brīvāku dzīvesveidu, veicinot viņu drošību ārkārtas situācijās un neatkarību no apkārtējiem.

Vairāk informācijas:
https://www.dzivibaspoga.lv
https://www.facebook.com/dzivibaspoga/