Dzīvības poga

SIA “Dzīvības poga” Ogres novadnieka kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres novadnieks lietotājiem piedāvā 10% atlaidi abonēšanas maksai pirmajiem trim mēnešiem.

SIA „Dzīvības poga” ar portatīvu un stacionāru ierīču palīdzību nodrošina klientiem iespēju nelaimes brīdī operatīvi sazināties ar diennakts zvanu centru, tādējādi pēc iespējās ātrāk saņemot neatliekamo medicīnisko palīdzību un tuvinieku atbalstu. Šī iespēja tiek nodrošināta ar SOS pogas palīdzību, kas ir ātrāks un vieglāks veids, kā izziņot trauksmi salīdzinājumā ar citiem komunikācijas līdzekļiem (piemēram, telefonu) un, atšķirībā no tiem, vienmēr atrodas klienta aizsniegšanas robežās – uz rokas (rokassprādzes veidā) vai ap kaklu (kulona veidā).

„Dzīvības pogas” mērķis ir uzlabot vecāku cilvēku un cilvēku ar ierobežotām iespējām dzīves kvalitāti. Ļaut viņiem piekopt aktīvāku, daudzveidīgāku un brīvāku dzīvesveidu, veicinot viņu drošību ārkārtas situācijās un neatkarību no apkārtējiem.

Darba laiks darba dienā plkst.9.00 – 18.00.

Vairāk par uzņēmumu

e-pasts info@dzivibaspga.lv

tālrunis +371 20666444     

www: https://www.dzivibaspoga.lv, https://www.facebook.com/dzivibaspoga/

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka karti, kā arī lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.

Dzivibas_poga