Ogres novads Kultūra Ziņas, jaunumi
Pasākumu plakāti kolāža 04.2024.

Aicinām uz daudzveidīgajiem pasākumiem Ogres novadā!

26. aprīlis

Ogres novada bērnu un jauniešu deju kolektīvu deju skate – plkst. 11.00 un 14.30 Ogres novada Kultūras centrā notiks Ogres novada bērnu un jauniešu deju kolektīvu deju skate, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam “Es atvēru Laimas dārzu”.

Atvērto durvju diena Ogres Baltajā Valdorfskolā – plkst.12.30 Ogres Baltā Valdorfskola aicina uz skolas audzēkņu Mēneša svētkiem un atvērtajām durvīm. Atnākot ciemos, būs iespēja redzēt bērnu uzstāšanos, aprunāties ar skolotājiem, satikt un izjautāt skolēnu vecākus, apskatīt klašu telpas un bērnu darbus.

Skrituļošanas apmācības Ikšķilē – plkst. 16.00 Ikšķilē, laukumā pie Peldu ielas 5, bērniem vecumā no 6-14 gadiem ir iespēja apgūt skrituļošanas pamatus.

ATVĒRTO DURVJU DIENA visiem, kas vēlas mācīties Mūzikas skolā! plkst. 17.00 Ogres Mūzikas un mākslas skola aicina uz Atvērto durvju dienu, kurā varēs saņemt atbildes par iestājeksāmeniem, mācību procesu, apskatīt dažādus mūzikas instrumentus un dzirdēt, kā uz tiem muzicē skolas audzēkņi.

Pūtēju orķestra “Ikšķile” 10 gadu jubilejas koncerts Ikšķilēplkst.19.00 Ikšķiles Tautas namā Pūtēju orķestra “Ikšķile” 10 gadu jubilejas koncerts "Vienā elpā".

Koncerts LAIKS PIE TEVIS MANI AIZVEDĪS Ķegumā – plkst. 19.00 Ķeguma Tautas namā Dziesminieku ansamblis “Ķeguma ducis” ielūdz uz koncertprogrammu “Laiks pie tevis mani aizvedīs”.

Izrāde ASPAZIJA. VAKARA LAIVĀ. Lēdmanēplkst. 19.30 Lēdmanes Tautas namā Tomes amatierteātris “Poga” aicina uz izrādi  “Aspazija. Vakara laivā”.

27. aprīlis

Ķeguma kausa izcīņa volejbolā vīriešiemplkst. 10.00 Ķeguma vidusskolā notiks Ķeguma kausa izcīņa volejbolā vīriešiem.

Ogres novada bērnu un jauniešu deju kolektīvu deju skate – plkst. 11.00 un 14.30 Ogres novada Kultūras centrā notiks Ogres novada bērnu un jauniešu deju kolektīvu deju skate, gatavojoties XIII Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku deju lielkoncertam “Es atvēru Laimas dārzu”.

Ūsiņdienas svinēšana Špakovska parkā - plkst.12.00 ikviens ir aicināts Ogrē, Špakovska parkā uz Ūsiņdienas svinībām.

Ukuleles koncerts. PAVASARIS Ikšķilē - plkst.12.30 Ikšķiles Tautas namā Uku, Lele un Dieziņš atgriežas pie skatītājiem ar jau iemīļotām dziesmām.

Koncerts "Aicinājums" Ogres luterāņu baznīcā – plkst. 17.00 ikviens tiek aicināts uz koncertu Ogres luterāņu baznīcā, kurā izskanēs latviešu komponistu mūzika neparastam un unikālam sastāvam – soprānam, arfai un ērģelēm.

Koncerts C VITAMĪNS KRĀSĀS Madlienā plkst. 18.00 Madlienas Kultūras namā koncerts “C vitamīns krāsās”, kurā piedalās Ogres novada Kultūras centra sieviešu koris "Rasa" un Madlienas Kultūras nama pūtēju orķestris "Madliena".

Koncerts ES TEVI GAIDĪŠU, TU NĀC! Lielvārdē - plkst. 18.00 Lielvārdes Kultūras namā dāmu vokālā ansambļa "Pusnakts stundā" 10 gadu jubilejas koncerts “Es Tevi gaidīšu”. Koncerta īpašie viesi – grupa "Baritoni".

Koncerts ROZĀ BRILLES Suntažos – plkst. 18.00 Suntažu Kultūras namā Jauniešu deju kolektīva SPĀRE sadraudzības koncerts ‘’Rozā brilles’’.

SADANCIS JURĢOS Meņģelē plkst. 20.00 Meņģeles Tautas namā koncerts "Sadancis Jurģos", kurā piedalīsies SDK “Sumulda” un viņu draugi.

28. aprīlis – plkst. 11.00 Krapes Tautas namā ģimenes ar bērniem ir aicinātas uz Origami locīšanas meistarklasi.

Novēlam patīkamu atpūtu Ogres novadā!