Milžu taka 2022

Šķēršļu parks “Milžu taka” Ogrē, Zilajos kalnos, Ogres novadnieka kartes īpašniekiem, kā arī novadā deklarētajiem mobilās lietotnes Ogres novadnieks lietotājiem piedāvā 10% atlaidi šķēršļu parka “Milžu taka” apmeklējumam, pērkot biļeti “Milžu taka” kasē.

Šķēršļu parks “Milžu taka” Ogres Zilajos kalnos tika atvērts 2016. gadā. Piedzīvojumu parkā ir vairāk nekā 600 metrus gara virvju, trošu un koka konstrukciju šķēršļu taka, kas atrodas 4 līdz 12 metru augstumā virs zemes. Šķēršļu parks “Milžu taka” ir aprīkots ar Šveicē ražoto drošināšanas sistēmu "Saferoller", kas nodrošina nepārtrauktu drošību visas trases garumā un ir absolūti droša ikvienam apmeklētajam.

Šķēršļu taka sadalīta trijos lokos - zaļš, zils, melns. 

Zaļais loks - šķēršļu konstrukcijas ar mērenu sarežģītības pakāpi, atrodas 4 - 8m augstumā virs zemes. Minimālais apmeklētāja augums 130cm. 
Zilais loks - šķēršļu konstrukcijas ar mērenu un vidēju sarežģītības pakāpi, atrodas 5-10m augstumā virs zemes. Minimālais apmeklētāja augums 130cm. 
Melnais loks - šķēršļu konstrukcijas ar augstas sarežģītības pakāpi, atrodas 4-12m augstumā virs zemes. Minimālais apmeklētāja augums 150cm.

Milžu takā darbojās Milžu Kafe, kur var nobaudīt uzkodas, kafiju un citus gardus dzērienus.

Milžu taka ir atvērta no maija līdz oktobrim.
 

Vairāk par uzņēmumu

adrese Ogres Zilie kalni

tālrunis  +371 24427070, e-pasts info@milzutaka.lv

www: www.milzuaka.lv, www.facebook.com/milzutaka, www.instagram.com/milzutaka

Atlaides var saņemt, uzrādot Ogres novadnieka karti vai lejupielādējot mobilo lietotni “Ogres novadnieks” lietotņu veikalā, reģistrējoties lietotnē un saņemot savu unikālo QR kodu, un to uzrādot uzņēmējam.